Hlavní navigace

Novinky.cz spekulují o přesunu zpráv Primy zpět na sedmou večerní

12. 3. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
12. 3. 2008

Podle nepotvrzených informací, se kterými dnes přišel server Novinky.cz, by se měla zpravodajská relace Zprávy TV Prima přesunout na devatenáctou hodinu, tedy zpět na čas, kde se původně vysílaly. Má k tomu dojít v červnu v souvislosti s přenosy z mistrovství Evropy ve fotbale. Novinky.cz však neuvádějí, jak se k informaci dostaly a kdo s ní přišel.

ČLÁNEK: Pavel Zuna: Zprávy na Primě od 19:30 jsou průzkum bojem

Serveru DigiZone.cz mluvčí Primy Ladislav Pavlík sdělil, že v tuto chvíli jsou úvahy o přesunu zpráv zcela liché. Soustředíme se na vylepšení obsahu, jasné struktuře zpráv a dalších detailů, které divákům přinesou větší informační komfort a další motivaci k tomu, aby je sledovali, řekl Pavlík.

CIF 24 - tip - superearly cena

K TÉMATU: Zprávy TV Prima už zřejmě se stabilní sledovaností

Počet diváků, kteří zprávy Primy sledují, se v poslední době ustálil mezi pěti až šesti sty tisíci. Několikrát se však dostali už pod hranici půl milionu. V pátek je 29. února je vidělo 495 tisíc lidí, toto pondělí 407 tisíc diváků a včera pak 475 tisíc obyvatel Česka. Nová zpravodajská relace komerční dvojky startovala přitom na začátku druhého měsíce letošního roku s úspěchem. Její první vydání sledovalo 1,433 milionů lidí.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).