Hlavní navigace

Novinky HBO: Lady GaGa, Californication IV, Tara a její svět III

5. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
5. 5. 2011

Filmový program HBO si v nadcházejících dnech a týdnech přichystal nebo přichystá několik atraktivních titulů pro své diváky. Tím pravděpodobně nejlákavějším bude nedělní koncert zpěvačky Lady GaGa v rámci jejího turné The Monster Ball. V současné době pravděpodobně nejpopulárnější zpěvačka světa s více než 33 miliony fanoušků na Facebooku, zazpívá na HBO od 17:55. Její vystoupení potrvá 120 minut.

ČTĚTE TAKÉ: Filmové kanály HBO a HBO HD s upravenými logy

Už v úterý začala stanice vysílat také čtvrtou řadu populárního amerického seriálu Californication v hlavní roli s Davidem Duchovnym. HBO nabídne v úterý vždy dva díly za sebou, a to ve 21:30 a 22 hodin, reprízy se pak budou vysílat už na sesterských stanicích HBO 2 a HBO Comedy. Novinkou, na kterou si diváci ještě nějakou dobu počkají, je pak třetí řada seriálu Tara a její svět s herečkou Toni Collett. HBO ho bude divákům nabízet jednou týdně od 14. června ve 21:30.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).