Hlavní navigace

Nový motoristický pořad České televize nahradí od března původní Auto Moto Revue

27. 9. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Kloboukfilm
UVNITŘ VIDEO – Pořad s pracovním názvem Drajv bude uvádět moderátorská dvojice Pavel Liška a Honza Révai.

Oba moderátoři jsou především motorkáři a právě se připravují na tříměsíční cestu po Mexiku, Jan Révai se navíc vyučil automechanikem. Na nové podobě pořadu dále spolupracují odborní motorističtí poradci a bude stylizován do zábavné, lifestylové formy, což naznačuje i obsazení herce Pavla Lišky do role moderátora. 

ebf - tip do článku - debata

Kromě testů aut, informací o motoristických odlišnostech v zahraničí nebo scének na téma „nedostatky v bodovém systému“ se mohou diváci těšit třeba na rubriku Za volantem žena. V té se budou střídat známé ženy z herecké, pěvecké a sportovní branže. V díle, z něhož je sestříhán trailer, se rubriky pro ženy ujala herečka Miluše Bittnerová

Jak DigiZone informovala zástupkyně produkční společnosti Kloboukfilm Helena Váňová, název nového pořadu musí ještě schválit Rada České televize, je ale jasné, že se nebude jmenovat Auto Moto Revue. Jako pracovní název používáme počeštěné slovo Drajv. Nový název by měl odkazovat i na více lifestylový charakter pořadu, vysvětlila Váňová. 

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).