Hlavní navigace

Nový programový průvodce k O2TV pro iPhone a iPod Touch

16. 4. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Telefónica O2 uvolnila novou verzi programového průvodce pro kanály z nabídky IPTV služby O2TV ve formě aplikace pro iPhone a iPod Touch. Zákazníci využívající O2TV tak mohou mít program všech sedmi desítek dostupných televizních stanic přímo ve svém mobilním telefonu nebo mobilním přehrávači. Nový software, který lze stáhnout z AppStore, podporuje upozornění na oblíbené nebo vyhlédnuté pořady formou bezplatné SMS zprávy do libovolné mobilní sítě zdarma. Novinkou je náhled na právě běžící…

Telefónica O2 uvolnila novou verzi programového průvodce pro kanály z nabídky IPTV služby O2TV ve formě aplikace pro iPhone a iPod Touch. Zákazníci využívající O2TV tak mohou mít program všech sedmi desítek dostupných televizních stanic přímo ve svém mobilním telefonu nebo mobilním přehrávači.

Nový software, který lze stáhnout z AppStore, podporuje upozornění na oblíbené nebo vyhlédnuté pořady formou bezplatné SMS zprávy do libovolné mobilní sítě zdarma. Novinkou je náhled na právě běžící pořady u všech kanálů, což byl nejčastější podnět od uživatelů první generace této služby.

Zatím ovšem chybí možnost dálkového spouštění nahrávání pořadů přes mobilní telefon, kterou Telefónica O2 před časem přislíbila. Zatím to ale vypadá na stejně věčné téma jako jsou set-top-boxy s pevným diskem pro přímé nahrávání pořadů bez potřeby externího rekordéru.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.