Hlavní navigace

Nový válečný seriál Spielberga a Hankse od března na HBO

18. 2. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
18. 2. 2010

UVNITŘ VIDEO Od 15. března se bude na filmovém kanálu HBO vysílat nový americký válečný seriál v produkci Toma Hankse a Stevena Spielberga s názvem The Pacific. Ti už spolupracovali např. na snímku Zachraňte vojína Ryana. Dvojici ještě doplnil Gary Goetzman, autor dalšího válečného dramatu, Bratrstva neohrožených. Rozpočet se dle dostupných informací vyšplhal na dvě stě milionů dolarů.

Hlavními postavami kroniky, jež přibližuje americko-japonské boje v Pacifiku za druhé světové války, budou tři mariňáci a desítky dalších mužů procházejí peklem konfliktů s Japonci na různých místech, sdělila DigiZone.cz Pavla BrožkováHBO Česká republika. Drama líčí první střetnutí s nepřáteli v džungli na ostrově Guadalcanal, potyčky v neprostupných lesích Cape Glouchesteru a tvrdé boje na Peleliu a v Iwo Jimě. Seriál vznikl díky realizaci společnostmi DreamWorks, HBO Films a Playtone.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).