Hlavní navigace

Novým generálním ředitelem Economie bude André Warnecke

24. 4. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Warnecke, který od roku 2010 působí v mediální společnosti Medici, se ujme funkce 1. června. Nahradí tak odcházejícího Petra Babického, pověřeného dočasným vedením vydavatelství.

Vydavatelství Economia bude mít od 1. června nového generálního ředitele. Stane se jím André Warnecke, zakladatel německé mediální společnosti Medici.

André Warnecke se stane 1. června generálním ředitelem vydavatelství Economia.

André Warnecke se stane 1. června generálním ředitelem vydavatelství Economia.

Většinu svého profesního života strávil Warnecke ve výkonných funkcích předních ekonomických mediálních domů. Působil jako generální ředitel rakouského vydavatelství Wirtschaftsblatt Verlag a řídil středoevropské aktivity společnosti Bonnier Business Press CEE.

Warnecke ve funkci generálního ředitele Economie nahradí Petra Babického, který vydavatelství vedl od roku 2010. Na konci loňského roku však na svou pozici rezignoval a od 1. ledna byl pověřen dočasným řízením společnosti.

V osobě André Warneckeho získáváme do našeho vedení zkušeného manažera, který bude řídit proměnu Economie do podoby moderního vydavatelského domu, který se vyznačuje kvalitní nezávislou žurnalistikou a zároveň dlouhodobou profitabilitou, uvedl předseda představenstva Economie a zároveň majitel vydavatelství Zdeněk Bakala.

BRAND

Bakala se do řízení svého vydavatelství pustil začátkem prosince, kdy se stal členem představenstva společnosti a zároveň jeho předsedou. V té době byl oznámen i plánovaný odchod Petra Babického.

Zdroj: tisková zpráva

Autor článku

Internetové novinařině se věnuje od roku 2005, kdy začal jako redaktor pracovat pro vydavatelství Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).