Hlavní navigace

Novými tvářemi hlavních zpráv Barrandova také Miroslav Vaňura a René Hnilička

15. 2. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO – Miroslav Vaňura je známý z působení konkurenčních televizí jako moderátor reality formátů věnovaných záchranářům. Provázel pořady 112 a Tísňová linka.

Vladimír Železný ve svém dnešním vydání kontaktního pořadů s diváky televize Barrandov představil, jak minule slíbil, nové tváře Našich zpráv, hlavní zpravodajské relace, která se bude na obrazovce stanice v inovované podobě objevovat každý den od 18:30 do 19:15. Nikdy předtím zpravodajskou relaci, velkou zpravodajskou relaci, nemoderovali, takže buďte, prosím, shovívaví, oznámil Železný. O úplně neznámé tváře však rozhodně nejde. Diváci je mohou znát například z jiných televizí, případně i z rozhlasových vln.

K TÉMATU: TV Barrandov si registrovala nové logo pro svou hlavní zpravodajskou relaci

Nejznámější tvář přináší hned první dvojice, kterou budou tvořit Kristýna FantováMiroslav Vaňura. Druhý zmiňovaný moderátor působil v minulosti v televizi Nova, kde provázel pořadem 112, který je možné označit jako reality show. Přinášel situace, ve kterých se mohli octnout například záchranáři, hasiči či policisté. Vaňura se později přesunul do České televize, kde se inovovaný pořad vysílal jako Tísňová linka. „Stodvanáctku“ nyní TV Barrandov obnoví. Bude se vysílat každou středu večer po seriálu Chicago Fire.

ČTĚTE TAKÉ: Program TV Barrandov od března: Ve 20:15 zábavné formáty, v pátek večer erotický Intim

KL22 hlasovani

Ani další dvojice Žaneta MuchováRené Hnilička nemusí být divákům úplně neznámá. Hniličku by měli znát především rozhlasoví posluchači. Jeho hlas mohou ladit zájemci na pražském Rádiu City a také Hitrádiích, která působí po celé republice, například Faktor, FM Plus, FM Crystal, Orion, Vysočina a podobně. Pro ně připravuje mimo jiné pořad Milenium. Poslední dvojici hlavního zpravodajství pak budou tvořit Tereza JemelíkováPetr Převrátil. Nový moderátor už se ve zpravodajství stanice objevil a sám Železný ho označil už v minulosti jako velký talent.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.