Hlavní navigace

Numan Two: rozhlasový stereo přijímač s CD

26. 9. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Numan
UVNITŘ GALERIE – Hodně zajímavá novinka nabídne vedle přehrávání cédéček i internetová rádia a tunery pro FM, DAB a DAB+. A také Spotify Connect.

Přijímač je vybaven zesilovačem o výkonu 30 wattů (RMS), barevným TFT displejem o úhlopříčce 7,1 cm (2,8") a dvojicí širokopásmových reproduktorů o průměru 6,4 cm. Vše doplňuje naspodu umístěný subwoofer o průměru 13,3 cm, taktéž krytý nesnímatelnou kovovou mřížkou.

Jak je vidět z galerie, zabudována je štěrbinová CD mechanika schopná přehrávat běžné i vypálené disky CD-R/RW a disky s MP3 a WMA. FM tuner podporuje RDS a přes USB dovoluje pouštět muziku ve formátech MP3, WMA, AAC a FLAC. K dispozici je dvojice budíků, funkce Multiroom a vedle 230 voltů lze přijímač napájet i ze zabudovaného akumulátoru s kapacitou 2500 mAh.

K TÉMATU: Pure rozšířilo nabídku o tři přijímače DAB

Technisat připravuje pro český trh tři přijímače DAB

KL24

Na zadní straně najdete síťový vypínač, ethernetový konektor a také USB 2.0. Vše doplňuje Wi-Fi, Bluetooth a dvojice cinchových stereokonektorů pro audiovstup a samostatný výstup.

Rozměry Numan Two jsou 350 × 124 × 215 mm (Š x V x H), hmotnost 4,8 kg. Doporučená cena včetně daně je 370 €, což znamená 9990 Kč. V Česku se Numan Two zatím neprodává a ke koupi je pouze Numan One (8600 Kč), který je bez mechaniky CD.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).