Hlavní navigace

O chystanou Retro Music Television má zájem i satelitní Skylink

16. 3. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
16. 3. 2010

Chystaný hudební kanál Retro Music Television by se měl objevit nejen v nabídce satelitní platformy CS Link, ale také konkurenčního Skylinku. Jednání potvrdil výkonný ředitel Jaromír Glisník. Obě služby přitom nabízí své programy na pozici 23,5 st. východně. Program bude kódován, ale měl by se objevit v základní nabídce obou platforem. Alespoň taková je představa jejího zakladatele Jiřího Němečka.

Cena bude pro operátory velmi rozumná. Nechceme žádné dramatické částky. Proto počítáme s tím, že se dostaneme do základních placených nabídek operátorů, konstatuje v dnešním rozhovoru serveru DigiZone.cz Němeček. Stanice bude podle jeho slov hrát podobnou hudbu jako VH1 Classic, ale s jistým podílem české a slovenské produkce. Zaběhnutému Óčku však konkurovat nebude. Právě to totiž míří především na mladého diváka.

MM socky3

Střední generace, na kterou bude kanál cílit především, například nemá zájem o stahování různých melodíí, seznamky a podobně. Střední generace se může cítit obtěžována na hudebním kanálu i kraulem jak ho známe ze zpravodajských stanic. Může to působit rušivě. Pokud jsou premium SMS vhodné pro Óčko, ještě nemusí být cestou pro nás, upřesňuje v rozhovoru zakladatel nové hudební stanice. Potvrdil však, že konkurentem bude především chystaná stanice MuzikaCS.

Celý rozhovor s Jiřím Němečkem o Retro Music Television čtěte zde.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.