Hlavní navigace

O nové stanice SPI International už je zájem

11. 9. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
11. 9. 2009

Společnost SPI International by chtěla v dohledné době spustit čtyři nové kanály a na posledním zasedání Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) už se o ně přihlásil jeden z operátorů. Je jím Kabelová televize Kopřivnice (KTK). Jde tak o stanice MUZIKA CS, KINO CS a DOKU CS. V nabídce programů chybí pouze Europa Cinema. Zajímavostí je, že KTK si registrovala také kanály, se kterými už SPI pravděpodobně nepočítá.

MM socky3

ČTĚTE TAKÉ: Majitel SPI spustí na českém a slovenském trhu 4 nové programy

Jde např. o stanici Nostalgia Musica, které propadla licence od RRTV poměrně nedávno. Ani další programy by neměly zůstat bez povšimnutí. Kopřivnice chce oslovit vietnamskou minoritu kanálem Ethnic TV, jejíž vysílání se nejprve objevilo na družici Hotbird na pozici 13 st. východně. Mezi registrovanými stanicemi je také MTV Adria, tedy chorvatská verze tohoto programu pro mladé diváky. Nabídku by měly obohatit i televize ve vysokém rozlišení – Filmbox HD, History HD nebo Discovery HD.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.