Hlavní navigace

O půlnoci odstartuje Horor Film. Nabídne ho Skylink a kabelová televize od UPC

Lukáš Polák

Na české a slovenské poměry originální kanál je třetím televizním projektem podnikatele Leoše Pohla. V blízké době ještě doplní CS Film, CS Mini a Horor Film nová stanice Kino Svět.

Doba čtení: 1 minuta

Na český a slovenský trh vstoupí o půlnoci z dneška na zítřek nový tematický kanál Horor Film. Jak již název napovídá, stanice bude věnována snímkům s tématikou mystery, thrillerům a podobně. Za stanicí stojí Československá filmová společnost, která již provozuje programy CS Film a CS Mini. Zatímco první stanice je zaměřena na starší i novější filmovou tvorbou od nás i našich východních sousedů, CS Mini se orientuje na nejmladší diváky. Ani ty ovšem neochuzuje o československou produkci. Trojici doplní v blízké době ještě další projekt – neplacená stanice Kino Svět.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Podívejte se na promo, které vysílá v noci připravovaná stanice Horor Film

V rámci svých nabídek poskytnou novou stanici Horor Film operátoři Skylink (satelit) a UPC Česká republika (kabelová televize). Jak už naši čtenáři vědí, vysílání zahájí snímek Poslední výkřik, lokální variace na americký horor Vřískot, který slavil velké úspěchy především v 90. letech. V českém filmu se mimo jiné objeví i zpěvačka Iveta Bartošová, nehraje tu ovšem hlavní roli. Druhý v pořadí pak bude historický horor Černá smrt, odehrávající se v roce 1348 v anglickém království, kde řádí epidemie moru. Jako „desert“ pak stanice divákům naservíruje italský snímek Koncert hrůzy.

Našli jste v článku chybu?