Hlavní navigace

Telefónica O2: BlackBerry nyní i pro nefiremní klientelu

7. 4. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Telefónica O2 hodlá nabídkou BlackBerry Internet Service oslovit širší veřejnost. Nově jí totiž mohou využít nefiremní zákazníci, kteří vlastní BlackBerry, komunikátor oblíbený hlavně ve Spojených státech, který si však získává příznivce i v České republice. Poptávka po podobném řešení ale existuje i mimo segment velkých společností, proto jsme se rozhodli jej nabídnout všem zájemcům. Částečně to souvisí s tím, že i samotné telefony BlackBerry jsou u našich zákazníků velmi oblíbené, říká Matts…

Telefónica O2 hodlá nabídkou BlackBerry Internet Service oslovit širší veřejnost. Nově jí totiž mohou využít nefiremní zákazníci, kteří vlastní BlackBerry, komunikátor oblíbený hlavně ve Spojených státech, který si však získává příznivce i v České republice. Poptávka po podobném řešení ale existuje i mimo segment velkých společností, proto jsme se rozhodli jej nabídnout všem zájemcům. Částečně to souvisí s tím, že i samotné telefony BlackBerry jsou u našich zákazníků velmi oblíbené, říká Matts Johansen, výkonný ředitel marketingu residentního segmetu společnosti Telefónica O2.

Speciálně pro BlackBerry je k dispozici datový tarif BlackBerry Email, který za 299 korun měsíčně včetně DPH nabízí neomezené mobilní připojení nejen pro práci s e-mailem, ale i pro surfování po webu. BlackBerry Internet Service umožňuje jedno zařízení synchronizovat až s deseti e-mailovými účty pomocí protokolů POP3 nebo IMAP. Lze ji tak využít jak v případě freemailů, tak i u e-mailového řešení na vlastní doméně. Telefónica O2 má v současné nabídce BlackBerry 8310 za dotovanou cenu jedné koruny nebo BlackBerry 9000 Bold za dotovanou cenu 3 395 korun s DPH. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.