Hlavní navigace

Telefónica O2 má nový mobilní datový tarif Standard

1. 2. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Telefónica O2 od dnešního dne zavádí do své nabídky nový datový tarif O2 Mobilní Internet Standard využívající datové technologie v rámci mobilní sítě operátora. Připojovat se tedy lze přes mobilní telefon nebo USB modem, který Telefónica O2 nabízí při podpisu smlouvy na dva roky za symbolickou korunu. Jeho nedotovaná cena činí 1 895 korun. Za samotnou službu zákazníci budou platit měsíční poplatek ve výši 500 korun i s DPH. Datový limit je ale nastaven na pouhé 2 GB za měsíc. Nižší limit pro…

Telefónica O2 od dnešního dne zavádí do své nabídky nový datový tarif O2 Mobilní Internet Standard využívající datové technologie v rámci mobilní sítě operátora. Připojovat se tedy lze přes mobilní telefon nebo USB modem, který Telefónica O2 nabízí při podpisu smlouvy na dva roky za symbolickou korunu. Jeho nedotovaná cena činí 1 895 korun. Za samotnou službu zákazníci budou platit měsíční poplatek ve výši 500 korun i s DPH. Datový limit je ale nastaven na pouhé 2 GB za měsíc. Nižší limit pro stahování dat je pro denní používání dostatečný, pro náročnější zákazníky zůstává v nabídce tarif s datovým limitem 10 GB, říká Petr Matějovský, ředitel pro segmentový marketing společnosti Telefónica O2.

tiskové zprávy vyplývá, že nový tarif bude nabízen za cenu 200 korun měsíčně jako bonusová služba k ADSL tarifům pro domácnosti a to s datovým limitem pouze 500 MB na měsíc. Doposud k pevnému připojení Telefónica O2 nabízela klasický tarif O2 Mobilní Internet za 150 korun měsíčně a datovým limitem 10 GB. Pokud již tohoto zvýhodnění využíváte, platí pro vás původní podmínky. Zákazníci, kteří si k ADSL aktivují mobilní připojení nyní, budou v rámci akce do července platit namísto 200 korun jen 150 korun.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).