Hlavní navigace

O2: nové datové tarify také pro předplacené karty

25. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Telefónica O2 představila trio datových tarifů určených zákazníkům s předplacenou kartou, které umožňují přístup na Internet prostřednictvím GPRS/EDGE a budované 3G sítě. Nejlevnější je tarif O2 Mobilní Internet Start za 300 korun měsíčně, jehož FUP operuje s limitem 500 MB na měsíc. Větší limit poskytují až dražší tarify, konkrétně O2 Mobilní Internet Standard za 500 korun měsíčně (2 GB) a O2 Mobilní Internet Pro za 700 korun měsíčně (10 GB). Poplatek se odečítá vždy z kreditu, takže je…

Telefónica O2 představila trio datových tarifů určených zákazníkům s předplacenou kartou, které umožňují přístup na Internet prostřednictvím GPRS/EDGE a budované 3G sítě. Nejlevnější je tarif O2 Mobilní Internet Start za 300 korun měsíčně, jehož FUP operuje s limitem 500 MB na měsíc. Větší limit poskytují až dražší tarify, konkrétně O2 Mobilní Internet Standard za 500 korun měsíčně (2 GB) a O2 Mobilní Internet Pro za 700 korun měsíčně (10 GB). Poplatek se odečítá vždy z kreditu, takže je potřeba ohlídat si jeho výši. Pozorní čtenáři jistě zaznamenali, že tyto tři nové tarify pro zákazníky s předplacenou kartou kopírují již dříve prezentovanou nabídku pro zákazníky využívají paušálních služeb. (Tisková zpráva)

cif - debata 2

Dominantní telekomunikační operátor na našem trhu také vyhověl nařízení Bruselu a od 1. července 2010 aplikuje na datové služby v rámci roamingu cenový strop ve výši 1 512 korun. Zákazník obdrží po vyčerpání osmdesáti procent limitu informační SMS zprávu, další pak při jeho celkovém vyčerpání. Limit je aktivován automaticky, jeho odblokování či opětovné zapnutí si mohou zákazníci nastavit prostřednictvím speciální telefonní linky +420720720721. (Tisková zpráva)

K tématu: Na dovolenou i s mobilními daty?.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).