Hlavní navigace

O2 otevírá IT centrum v Pardubicích. Chce nabrat 60 lidí

Jan Beránek

Rozdělený operátor začíná roztahovat křídla i do nových oborů. Vývoj interních systémů i zakázek má posílit i nové centrum ve východních Čechách.

CETIN chce postavit optiku za pět miliard, jeho menší sestra je skromnější a otevře za měsíc IT centrum v Pardubicích, do kterého chce nainvestovat 200 milionů. Firma pro novou pobočku hledá šedesát nových zaměstnanců a spolupracuje přitom s místními vysokými školami

„Prostřednictvím našeho vývojového centra se chceme posunout oficiálně do 3. tisíciletí. Součástí bude i experimentální skupina zaměřená na vytváření technologií, které klient teprve bude chtít,“ popisuje plány nového centra ředitel divize IT & Operations O2 Michal Dvořák.

Marcom

Firma hledá, stejně jako ostatní operátoři, nové způsoby, jak vydělat. A podle mluvčí Lucie Pecháčkové se chce O2 profilovat jako dodavatel IT řešení. Pardubický podpis by měl být postupně nejen na interních systémech firmy, ale i na nových projektech. 

„Zaměstnanci IT centra budou pracovat na klíčových projektech pro O2 v oblasti (CRM), e-commerece, UX designu, middleware a dalších systémech. Obsluhovat budou například aplikace jako je Moje O2, O2 Active, web společnosti, IoT a další,“ dodává Pecháčková.

Našli jste v článku chybu?
8. 10. 2015 19:15
xf (neregistrovaný)

A já zase hlásím, abyste se mnou nepočítali.

Jaká to asi bude firma, když nejste ani schopni říci, koho hledáte. Místo informací pindy o posouvání do třetího tisíciletí. To smrdí. Moc smrdí. A není to Paramo, co smrdí.

8. 10. 2015 17:12
Jitka (neregistrovaný)

...ale tak neperte se, pozic máme (zatím) dost!

Určitě budu ráda, když se s Vámi budu moci spojit osobně. Zde jsou na mě kontakty: Jitka Mrázková | O2 Czech Republic a.s. HR Recruitment Specialist | Resourcing & Attraction M +420 602 325 062| E jitka.mrazkova@o2­.cz

Budu se těšit!