Hlavní navigace

Telefónica O2 přizpůsobila svůj mobilní portál pro dotykové displeje

15. 2. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Telefónica O2 představila novou verzi svého mobilního portálu určenou uživatelům zařízení s dotykovým displejem jako je iPhone, Nokia N97 nebo Samsung Corby. Po vyťukání adresy http://m.o2mobil.cz do prohlížeče v některém z podporovaných telefonů se zobrazí nová podoba hlavní stránky portálu optimalizovaná pro rychlé ovládání prsty. Tato novinka byla realizována v rámci skupiny Telefónica a po Velké Británii jsou naši zákazníci další, kteří si příjemnější design mohou vyzkoušet, říká Jindřich…

Telefónica O2 představila novou verzi svého mobilního portálu určenou uživatelům zařízení s dotykovým displejem jako je iPhone, Nokia N97 nebo Samsung Corby. Po vyťukání adresy http://m.o2mo­bil.cz do prohlížeče v některém z podporovaných telefonů se zobrazí nová podoba hlavní stránky portálu optimalizovaná pro rychlé ovládání prsty. Tato novinka byla realizována v rámci skupiny Telefónica a po Velké Británii jsou naši zákazníci další, kteří si příjemnější design mohou vyzkoušet, říká Jindřich Fremuth, ředitel online aktivit společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Každý, kdo používá telefony s dotykovým displejem, určitě potvrdí, že snažit se trefit prstem na malý odkaz a přitom otevřít úplně jinou stránku, není moc příjemné. Věříme, že zákazníci nový design ocení, dodává Jindřich Fremuth. Obsah hlavní stránky je konfigurovatelný. Lze si na ní umístit odkazy na oblíbené či důležité stránky. Weby, které uživatel navštěvuje nejčastěji, jsou automaticky umístěny přímo v horní části hlavní stránky. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).