Hlavní navigace

Telefónica O2 snižuje ceny datového roamingu v rámci EU

3. 6. 2008
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Nedávno jsme vás informovali, že T-Mobile snižuje cenu datového roamingu v rámci zemí Evropské unie. Dolů s cenou datového roamingu v rámci členských zemí EU a také Lichtenštejnska, Norska a Islandu jde nyní i konkurenční Telefónica O2. Cena ale neletí dolů nijak drasticky. Za přenesených 100 kB nyní zákazníci zaplatí 23,80 Kč namísto dřívějších 29,75 Kč. V ostatních zemích Evropy zákazníci za 100 kB přenesených dat zaplatí 41,65 Kč. Ceny platí pro využití GPRS, EDGE, UMTS i HSDPA. (MobilMania…

Nedávno jsme vás informovali, že T-Mobile snižuje cenu datového roamingu v rámci zemí Evropské unie. Dolů s cenou datového roamingu v rámci členských zemí EU a také Lichtenštejnska, Norska a Islandu jde nyní i konkurenční Telefónica O2. Cena ale neletí dolů nijak drasticky. Za přenesených 100 kB nyní zákazníci zaplatí 23,80 Kč namísto dřívějších 29,75 Kč. V ostatních zemích Evropy zákazníci za 100 kB přenesených dat zaplatí 41,65 Kč. Ceny platí pro využití GPRS, EDGE, UMTS i HSDPA. (MobilMania.cz)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).