Hlavní navigace

O2 Sport zbrojí na derby, ke komentování přizval Suchařípu a Novotného

21. 9. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: O2
Digitální televize O2 TV se připravuje na jeden z vrcholů letošního ročníku české nejvyšší fotbalové soutěže, 286. derby pražských S.

Diváci si budou moci opět vybrat mezi standardním a fanouškovským komentářem. O ten se postarají herec a příznivec Sparty David Suchařípa, jehož protivníkem bude novinář a slávista Pavel Novotný. Nedělní odpoledne na stanici O2 Sport odstartuje studio Petra Svěceného v 15 hodin. Do studia přijal pozvání trenér František Straka a bývalý reprezentant Jan Rajnoch.

Klasický komentář nedělního přímého přenosu zajistí duo Tomáš Radotínský a Milan Štěrba. Při minulých derby se nám model fanouškovských komentátorů osvědčil a našel si své příznivce. Tentokrát padla volba na úplně nové tváře. David Suchařípa i Pavel Novotný jsou přátelé, ale zároveň zarytí fanoušci pražských „S“. Pro diváky to bude velká zábava, něco navíc, věří Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 TV Sport.

cif - debata 2

Vedle fanouškovského komentáře přinese O2 multidimenze také live chat diváků. Do živého přenosu se může zapojit každý přes sociální síť Twitter, stačí kamkoliv do svého tweetu přidat hashtag ve tvaru #O2sportLIVE. U Facebooku je potřeba příspěvek s hashtagem přidat přímo na zeď facebookového profilu stanice.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).