Hlavní navigace

O2 TV bude svůj set-top box prodávat i v běžné síti. Přidává také 11 HD stanic

29. 1. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: O2
POTVRZENO – Od 1. února bude nový set-top box pro televizi O2 TV pracující na jakékoli internetové přípojce od jakéhokoli poskytovatele internetu volně k dostání.

POTVRZENO, 29. 1.. 2016, 16:30 hod: Na vaše dotazy, zda opravdu platí snížená cena a zejména níže zmiňovaných 12 HD kanálů (nyní je ve službě pouze jeden – O2 TV Sport) jsem vše ještě ověřil. Je tomu opravdu tak a změna prý nastane od 1. února 2016. Na zákaznické lince O2, kam jsem také volal, ještě nebyli informováni. Potvrzení zprávy pochází z tiskového oddělení O2.

Operátor přišel se set-top boxem, který zprovozní O2 TV na každém televizoru a na každém internetovém připojení, na konci loňského roku. Prodával ho ale jen ve své síti, což se od února změní.

Slibuje také, že propojení s televizorem bude rychlé a snadné a v podstatě na pět minut: Kabelem, který je součástí balení, si zákazník jednoduše propojí set-top box se svou televizí a následně ho připojí k internetu.

K set-top boxu se zatím nabízí jediný tarif O2 TV Air M za 399 Kč měsíčně. Ten obsahuje nabídku 60 programů včetně dvanácti kanálů v HD kvalitě a také stanici O2 Sport. K dispozici jsou rovněž funkce typu zpětné zhlédnutí až o 30 hodin dozadu, přepínání mezi souběžně hranými zápasy a kamerami na kanálu O2 Sport, sledování O2 TV až na čtyřech dalších mobilních zařízeních nebo možnost nahrání více než 100 hodin vysílání.

MMF tip early


Autor: O2

Skutečnost, že O2 TV funguje i na všech internetových přípojkách, tedy nejen těch od O2, jsme se rozhodli podpořit i výrazným navýšením počtu míst, kde si ji zákazníci mohou pořídit. Na spolupráci jsme se dohodli například se společnostmi Datart, Electro World, Planeo a velkými hráči mezi e-shopy, jakými jsou Alza, Mall.cz, CZC, Levneelektro.cz, DSL.cz nebo T.S.Bohemia. Další prodejci přibudou v průběhu jarních měsíců, říká David Duroň, marketingový ředitel pro segment domácností v O2.

Nový set-top box pořídíte za 1999 Kč, O2 pro sledování televizních stanic doporučuje rychlost internetového připojení alespoň 6 Mb/s.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).