Hlavní navigace

O2 Zero: kombinuje výhody předplacené karty s paušálem

25. 6. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Telefónica O2 dnes představila hybridní hlasový tarif pro uživatele mobilních telefonů. Tarif O2 Zero, který bude v nabídce od 1. července, kombinuje principy klasického paušálního tarifu a předplacené karty. Zákazník nebude podepisovat smlouvu s nějakým úvazkem a platit pravidelný měsíční paušál. Zaplatí jenom za čerpané služby, ale nebude se muset starat o dobíjení kreditu. Tento způsob účtování připomíná již neexistující tarif Za nula, který nějaký čas nabízel U:fon. Pak jej ale stáhl z…

Telefónica O2 dnes představila hybridní hlasový tarif pro uživatele mobilních telefonů. Tarif O2 Zero, který bude v nabídce od 1. července, kombinuje principy klasického paušálního tarifu a předplacené karty. Zákazník nebude podepisovat smlouvu s nějakým úvazkem a platit pravidelný měsíční paušál. Zaplatí jenom za čerpané služby, ale nebude se muset starat o dobíjení kreditu. Tento způsob účtování připomíná již neexistující tarif Za nula, který nějaký čas nabízel U:fon. Pak jej ale stáhl z nabídky s tím, že prý o něj není zájem. U O2 Zero minuta volání do všech sítí vyjde na 5,90 Kč (v kteroukoliv denní dobu), odeslání SMS na 1,90 Kč a MMS na 5,90 Kč. Všechny ceny jsou včetně DPH.

Stále existují lidé, kteří mají obavy nejen z uzavírání smluvních závazků, ale i placení měsíčního paušálu. Obzvláště nyní je pro ně velice důležité, aby se jim náklady nevymkly z rukou. Proto jsme vytvořili tarif, který právě tyto potřeby reflektuje. Navíc je zcela srozumitelný a jednoduchý, takže mu porozumí úplně každý, říká Jan Karas, ředitel pro segmentový marketing společnosti Telefónica O2. Zákazníci si budou moci nastavit svůj finanční limit, při jehož dosažení obdrží informativní zprávu. Dál ale budou moci volat a posílat zprávy, pokud budou chtít. (Tisková zpráva)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).