Hlavní navigace

O2TV k druhé televizi s novou službou Multi

Jiří Macich ml.

Uživatelé IPTV služby O2TV od Telefóniky O2, kteří by chtěli sledovat televizní program na dvou televizorech najednou, aniž by museli mít zapnutý tentýž kanál, si mohou od května objednat novou službu Multi a to za poplatek 50 korun měsíčně. Ovšem také je potřeba pořídit si druhý IPTV set-top-box, který přijde zákazníka při koupi jednorázově na 3 499 korun nebo v případě pronájmu na 149 korun a 90 haléřů měsíčně. Nabídka Multi navíc není přístupná zdaleka všem zákazníkům O2TV, protože klade…

Uživatelé IPTV služby O2TV od Telefóniky O2, kteří by chtěli sledovat televizní program na dvou televizorech najednou, aniž by museli mít zapnutý tentýž kanál, si mohou od května objednat novou službu Multi a to za poplatek 50 korun měsíčně. Ovšem také je potřeba pořídit si druhý IPTV set-top-box, který přijde zákazníka při koupi jednorázově na 3 499 korun nebo v případě pronájmu na 149 korun a 90 haléřů měsíčně. Nabídka Multi navíc není přístupná zdaleka všem zákazníkům O2TV, protože klade velké požadavky na prostupnost linky, jelikož oba set-top-boxy budou napojené na jednu telefonní linku. (DigiZone.cz)

Našli jste v článku chybu?
6. 5. 2008 21:37
Hobbit (neregistrovaný)
Dekoder za litra je taky fajn. Pri trochu spatnem signalu se to kouse jako pes, o HDMI nebo MPEG4 takovy stroj ani neslysel. Odstup signal-sum na spickove urovni. ;-)
6. 5. 2008 21:35
Hobbit (neregistrovaný)
No to potom jo, pokud si poridi do kazdeho pokoje televizi s digitunerem (rekneme za cca 12-25 tis) + DVD rekorder s digitunerem (cca 10 tis) tak to ma vyresene a muze fungovat dal s rozdvojkou za 100 Kc. A dobrym pocitem, ze usetril 3,5 tis za druhy STB nebo 150 mesicne (jen bude splacet bratru 1.500 Kc kazdy mesic Home Creditu nebo necemu podobnymu). Ovsem s dobrym pocitem, jak na to vyzrál. :)