Hlavní navigace

O2TV konečně se samoinstalačním balíčkem

Jiří Macich ml.

Telefónica O2 oznámila, že od dnešního dne je pro zájemce o její IPTV službu O2TV konečně k dispozici samoinstalační balíček. Nabídkou samoinstalačních balíčků se snažíme vyjít vstříc požadavkům našich zákazníků, kteří mají o službu O2 TV velký zájem. Vytvořili jsme pro ně jednoduchý a rychlý způsob, jak si ji sami nainstalovat a zprovoznit. Zavedení služby se tak výrazně urychlí. Věřím, že samoisntalační balíček u této služby bude stejně žádaný a preferovaný jako samoinstalační balíček u naší…

Doba čtení: 1 minuta

Telefónica O2 oznámila, že od dnešního dne je pro zájemce o její IPTV službu O2TV konečně k dispozici samoinstalační balíček. Nabídkou samoinstalačních balíčků se snažíme vyjít vstříc požadavkům našich zákazníků, kteří mají o službu O2 TV velký zájem. Vytvořili jsme pro ně jednoduchý a rychlý způsob, jak si ji sami nainstalovat a zprovoznit. Zavedení služby se tak výrazně urychlí. Věřím, že samoisntalační balíček u této služby bude stejně žádaný a preferovaný jako samoinstalační balíček u naší služby O2 Internet Expres, kde jej v současné době využívá 99 procent všech zákazníků, říká Andrej Torriani, výkonný ředitel pro marketing Telefóniky. S instalací má pomoci vedle manuálu i instruktážní video.

V samoinstalačním balíčku se nachází set-top-box iCAN 3800TW, který poslouží i pro příjem pozemního digitálního vysílání DVB-T a je vybaven i HDMI výstupem. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?