Hlavní navigace

O2TV přichází s nabídkou filmů za předplatné, cenu srovnala se službami Voyo a Topfun

24. 8. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Abonenti IPTV služby O2TV jsou v těchto dnech oslovování nabídkou přístupu k filmům z přidružené video-on-demand služby O2 Videotéka za jednorázový poplatek 189 Kč. Za tuto cenu si mohou během jednoho měsíce přehrát až 189 vybraných filmů. Z ceny je evidentní, že největší tuzemská IPTV služba jde proti video-on-demand službám Voyo a Topfun, které se díky Smart TV dostávají konečně i na televizní obrazovky bez propojování televizoru s počítačem, což je pro řadu méně technicky zdatných uživatelů…

Abonenti IPTV služby O2TV jsou v těchto dnech oslovování nabídkou přístupu k filmům z přidružené video-on-demand služby O2 Videotéka za jednorázový poplatek 189 Kč. Za tuto cenu si mohou během jednoho měsíce přehrát až 189 vybraných filmů. Z ceny je evidentní, že největší tuzemská IPTV služba jde proti video-on-demand službám Voyo a Topfun, které se díky Smart TV dostávají konečně i na televizní obrazovky bez propojování televizoru s počítačem, což je pro řadu méně technicky zdatných uživatelů nelehký úkol.

WT100 persony2 (Ilinčev aspol)

Voyo nabízí svým abonentům neomezený přístup mj. do archivu stovek filmů právě za  189 Kč. Nově je k dispozici v chytré černé elektronice značky Panasonic. V dohledné době by Voyo.cz mělo být dostupné i pro majitele chytrých televizorů a přehrávačů značek Samsung a LG. Topfun v rámci předplatného o stejné výši umožňuje také přístup do katalogu stovek filmů. Z chytré černé elektroniky podporuje přes rok značku Samsung, k níž se v nejbližších dnech mají přidat značky LG, Panasonic a Philips.

O2TV zatím předplatné nabízí jako jednorázový voucher. Nejde tedy prozatím o novou službu, ale dost možná o test poptávky (podrobnosti zjišťujeme). Voucher si abonenti mohou pořídit do 14. září 2012 přímo z menu O2TV. Následně mají 30 dní na jeho použití při platbě za přehrání libovolných filmů z kategorie Filmové hity. Při objednání filmu stačí zvolit volbu „Zaplatit pomocí 189 titulů/189 Kč“. Po každém takovém aplikování voucheru se abonent dozví, do kdy voucher platí a kolik filmů si ještě může přehrát.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.