Hlavní navigace

O2TV Start s novými televizními programy zdarma

23. 9. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Telefónica O2 podle informací našeho sesterského serveru DigiZone.cz rozšiřuje základní programovou nabídku Start své IPTV služby O2TV. Základní balíček Start je poskytován zdarma jako součást připojení přes ADSL. Stačí si koupit nebo pronajmout IPTV set-top-box. Novými kanály v nabídce bude křesťanská televize Noe, pražská Metropol TV, zpravodajské kanály BBC a CNN, první program slovenské veřejnoprávní televize a také slovenské stanice Markíza, JOJ a JOJ Plus.

Telefónica O2 podle informací našeho sesterského serveru DigiZone.cz rozšiřuje základní programovou nabídku Start své IPTV služby O2TV. Základní balíček Start je poskytován zdarma jako součást připojení přes ADSL. Stačí si koupit nebo pronajmout IPTV set-top-box. Novými kanály v nabídce bude křesťanská televize Noe, pražská Metropol TV, zpravodajské kanály BBC a CNN, první program slovenské veřejnoprávní televize a také slovenské stanice Markíza, JOJ a JOJ Plus.

Nabídka Start dosud zahrnovala čtyři kanály České televize a také televizní stanice Nova, Nova Cinema, Prima, Prima Cool, Z1 a TV Barrandov. De facto šlo o nabídku prvních tří DVB-T multiplexů doplněnou o promokanál O2 Info. Nový balíček by měl být zatím nabízen v pilotním provozu jen v některých značkových prodejnách. Set-top-box vyjde jednorázově na 2900 korun nebo si jej lze pronajmout za 150 korun měsíčně. Nabídka platí jen pro zákazníky, kteří využívají ADSL od Telefóniky O2.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).