Hlavní navigace

O2TV využívá 10.000 zákazníků

Jiří Macich ml.

Telefónica O2 dnes oznámila, že její IPTV službu známou pod jménem O2TV využívá již 10.000 aktivních zákazníků. Za poslední měsíc se tak počet zákazníků zdvojnásobil. Služba byla spuštěna 1. září tohoto roku. Telefónica O2 se snaží svou službu televize po telefonním kabelu všemožně marketingově podpořit, nicméně podle nedávného průzkumu Factum Invenio se o IPTV obecně v Česku příliš neví. (Tisková zpráva)

Telefónica O2 dnes oznámila, že její IPTV službu známou pod jménem O2TV využívá již 10.000 aktivních zákazníků. Za poslední měsíc se tak počet zákazníků zdvojnásobil.

Služba byla spuštěna 1. září tohoto roku. Telefónica O2 se snaží svou službu televize po telefonním kabelu všemožně marketingově podpořit, nicméně podle nedávného průzkumu Factum Invenio se o IPTV obecně v Česku příliš neví. (Tisková zpráva)

První dva měsíce IPTV služby našeho dominantního telekomunikačního operátora mapuje článek IPTV v poločase.

Našli jste v článku chybu?
28. 11. 2006 15:06
Petr (neregistrovaný)
Tý jo, to je lidí! Bomba, úspěch! A co teprve až telekomikům dojde, že by konečně mohli v reklamách dát lidem vědět co že to vlastně nabízejí za služby, to by bylo objednávek! :-) Takhle si to objednávají jen lidé, kterým se povedlo někde zjistit že jde vlastně o koukání na televizi a přitom nezaznamenali, že třeba přes satelit od DigiTV můžou mít to samé za třetinovou cenu. To není moc velká skupina lidí...