Hlavní navigace

O2TV zařazuje 14 nových programů, včetně Film Europe HD a Discovery HD

13. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Z vyloženě českých televizí v nabídce přibude Horor Film, který vysílá v nočních hodinách na pozici CS Filmu, a dokumentární kanál Doku CS.

Čtrnáct nových programů rozšířilo nabídku největší IPTV služby v Česku, O2TV od společnosti Telefónica. Dva z nich vysílají ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). „Zákazníci se tak mohou těšit na zajímavosti ze světa celebrit, nové populárně naučné pořady, evropskou filmovou produkci, výuku angličtiny či mezinárodní a finanční zpravodajství,“ uvedl tiskový mluvčí Telefóniky Hany Farghali. Stávajícím zákazníkům se programy přidají do nabídky automaticky, aniž by operátor zvyšoval cenu služby.

K TÉMATU: O2TV zakončila minulý rok se 141 tisíci zákazníky, polepšila si o jeden tisíc

Z vyloženě českých a slovenských kanálů se v O2TV nově objevila první česká hororová televize Horor Film, která vysílá v nočních hodinách na programové pozici CS Filmu, a dokumentární kanál Doku CS od společnosti Film Europe. Ta nově v O2TV nabízí i své vlajkové lodi, prémiové filmové kanály Film Europe a Film Europe HD s výhradně evropskou filmovou produkcí. Druhým nově zařazeným HD programem je dokumentární Discovery HD Showcase.

MMF24

NAPSALI JSME: Telka bude součástí programové nabídky O2TV, Telefónica ji dá na pozici 122

Ze zpravodajských stanic v nabídce O2TV přibyla francouzská France 24, slovenská TA3, ruská CH1 Russia a anglicky vysílající ekonomicky zaměřený kanál Bloomberg. Na kurzy angličtiny je zaměřena stanice English Learning Club TV, to nejlepší z francouzsky mluvících kanálů přináší TV5Monde s anglickými titulky. Na vzdělávání je zaměřen program Da Vinci Learning, životnímu stylu se věnuje stanice TLC a světu celebrit program E!

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).