Hlavní navigace

O2TV zve diváky na souboj Ledecké s Myslivcovou

11. 5. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: O2
UVNITŘ VIDEO – Operátor O2 spustil kromě televizní a OOH kampaně i internetovou podporu svého IPTV projektu O2 TV.

V rámci kampaně se youtuberka Dominika Myslivcová utká s lyžařkou a snowboardistkou Ester Ledeckou na běžeckém pásu. Závodit se ale bude v botách na vysokých podpatcích. Pořád hledáme a budeme hledat nové způsoby, jak oslovit mladší cílovku, na kterou klasická nadlinková kampaň nefunguje. Agentura Zaraguza pro nás připravila zajímavý koncept a soudě podle prvních ohlasů na sociálních sítích zatím kampaň baví, uvedl marketingový ředitel Jiří Caudr.

K TÉMATU: O2 dále investuje do propagace O2TV

Souboj s názvem O2 TV Challenge proběhne 31. května a bude přenášen na facebookové stránce O2 TV. Zápasem bude provázet další youtuber Johny Machette, který následně obě závodnice rozsoudí. Během předcházejí kampaně si budou moci diváci tipnout, která z celebrit zvítězí a jaký bude její výsledný čas. Autor nepřesnějšího tipu získá 65" SUHD televizi Samsung a O2 TV na dva roky zdarma.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).