Hlavní navigace

Obchod Kasa.cz kompletně redesignoval web a změnil logo

David Slížek

Internetový obchod Kasa.cz po dlouhé době změnil design svých stránek i strukturu webu. Největší novinkou je podle firmy vylepšené vyhledávání ve zboží, které při psaní klíčového slova našeptává odpovídající kategorie a výrobky. Chybí ale možnost hledat podle parametrů – například ceny. Autor: Internet Retail a.s. Kasa.cz po redesignu

Internetový obchod Kasa.cz po dlouhé době změnil design svých stránek i strukturu webu. Největší novinkou je podle firmy vylepšené vyhledávání ve zboží, které při psaní klíčového slova našeptává odpovídající kategorie a výrobky. Chybí ale možnost hledat podle parametrů – například ceny.


Autor: Internet Retail a.s.

Kasa.cz po redesignu

Změnilo se i logo, ve kterém slogan „Nejlepší nákupy na internetu“ nahradil claim „Jděte rovnou ke kase“. Oproti starému designu (viz níže) je ten nový určitě krokem kupředu.


Autor: http://web.archive.org

Starý design Kasa.cz

Kasa.cz je po Alza.cz a Mall.cz třetím největším e-shopem v ČR. Patří firmě Internet Retail, která provozuje také shopy na Slovensku a v Polsku. Firma za rok 2011 ohlásila obrat ve výši 2,3 miliardy korun.

Našli jste v článku chybu?
19. 9. 2012 23:37
Gwyn (neregistrovaný)

Už z letmého pohledu je vidět, že nový design stránek je dost okopírovaný z mallu. Docela by mne zajímala interní emailová komunikace. Vsadím boty, že to bude stejné jako Samsung Galaxy vs Apple IPhone :)

Nejdem daňový expert, ale všechny firmy (alza, mall, kasa) dávají práci lidem v ČR a zde se tedy platí soc, zdrav atd. Živý tady spoustu lidí.

Registrací v zahraničí mají pokud vím pouze mnohem lepší právní zázemí a lepší zdanění výnosů pro akcionáře. Což nás smrtelníky asi trápit nemusi :)

18. 9. 2012 13:19
volani.webnode.cz (neregistrovaný)

Alza má špatný web oproti czc a nemám jí rád (problém s reklamacemi HDD, vlezlé reklamy, daně v kypru..).

Mall se mi zdá drahž a tuším že s daněmi to má podobně (stejný vlastník jako aukro které se bere velké provize).

Nevíte jak to má kasa s daněmi a jak je to s vlastníky? Tuším že jsou to akcie na majitele :/..