Hlavní navigace

Obchod vasecena.cz prý zneužívá loga APEK

Marek Janouš

Obchod vasecena.cz není obchodem certifikovaným sdružením APEK. Loga si na stránky umístil neoprávněně, a jak dnes sdružení oznámilo, obchod dokonce neodpovídá na výzvy loga odstranit. Taková loga by možná vůbec měla být řešena jako proklik na stránku vystavovatele loga, na níž by byla oprávněnost užití loga potvrzena. Jinak by měl rozumný uživatel vždy raději předpokládat, že obrázek sám nic neznamená.

Obchod vasecena.cz není obchodem certifikovaným sdružením APEK. Loga si na stránky umístil neoprávněně, a jak dnes sdružení oznámilo, obchod dokonce neodpovídá na výzvy loga odstranit.

Taková loga by možná vůbec měla být řešena jako proklik na stránku vystavovatele loga, na níž by byla oprávněnost užití loga potvrzena. Jinak by měl rozumný uživatel vždy raději předpokládat, že obrázek sám nic neznamená.

Vlastník loga by mohl oprávněné užití loga podmínit svázáním s patřičným odkazem.

Našli jste v článku chybu?
11. 6. 2012 15:44
Tomáš Vašíček (neregistrovaný)

Dnes jsem na tento podvodny e-shop natocil reportaz s TV Prima, zitra to bude ve zpravach. Jiz jsem podal trestni oznameni, takze pokud muzete, pridejte se. At na tyhle smejdy konecne dojde.

11. 6. 2012 10:52
fakt (neregistrovaný)

Doopravdy? U platby kartou ano, ale v pripade prevodu na ucet? To by me zajimalo, pokud nekdo mate detaily, zkusenosti atd., dejte sem prosim vedet. Diky.