Hlavní navigace

Oblíbené hudební kanály Heat a Magic na satelitu oficiálně trvale nekódovaně

Lukáš Polák

Zatímco první program se specializuje na aktuální hity, především pop music, druhá stanice je věnovaná posluchačům, kteří dají přednos hudbě převážně let devadesátých.

Doba čtení: 1 minuta

Britské hudební stanice Heat a Magic, které jsou šířeny prostřednictvím satelitní pozice 28,5/28,2 stupně východně, zůstanou na tomto odbytišti trvale v nekódované podobě. Vypnutí kódování, ke kterému došlo před několika týdny, včera oficiálně stvrdila služba Freesat (neplést s freeSAT by UPC Direct), která je zařadila do svého elektronického programového průvodce (EPG). Kanály Heat a Magic tak doplnily programy Kiss, The Box, Smash Hits a Kerrang!, jejichž přechod do free-to-air režimu byl potvrzen již dříve.

K TÉMATU: Hudební kanály The Box, Kiss, Smash Hits a Kerrang! budou na satelitu trvale nekódované

Hudební stanice Heat přináší 24 hodin, sedm dní v týdnu, zpravodajství ze světa celebrit a hudby. Vsází především na propojení se stejnojmenným úspěšným časopisem. Sám sebe charakterizuje jako nejlepší zdroj informací o celebritách a hudbě z oblasti popu a britských ostrovů. Heat v televizní podobě divákům pravidelně servíruje žhavé novinky ze světa hudby a aktuální hitparády. Magic je věnován především starší generaci diváků, kteří dávají přednost hudbě od let devadesátých. Program přináší pohodovou a „povznášející“ hudbu, která potěší.

Našli jste v článku chybu?