Hlavní navigace

Oblíbené hudební kanály Heat a Magic na satelitu oficiálně trvale nekódovaně

30. 4. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Zatímco první program se specializuje na aktuální hity, především pop music, druhá stanice je věnovaná posluchačům, kteří dají přednos hudbě převážně let devadesátých.

Britské hudební stanice Heat a Magic, které jsou šířeny prostřednictvím satelitní pozice 28,5/28,2 stupně východně, zůstanou na tomto odbytišti trvale v nekódované podobě. Vypnutí kódování, ke kterému došlo před několika týdny, včera oficiálně stvrdila služba Freesat (neplést s freeSAT by UPC Direct), která je zařadila do svého elektronického programového průvodce (EPG). Kanály Heat a Magic tak doplnily programy Kiss, The Box, Smash Hits a Kerrang!, jejichž přechod do free-to-air režimu byl potvrzen již dříve.

K TÉMATU: Hudební kanály The Box, Kiss, Smash Hits a Kerrang! budou na satelitu trvale nekódované

Hudební stanice Heat přináší 24 hodin, sedm dní v týdnu, zpravodajství ze světa celebrit a hudby. Vsází především na propojení se stejnojmenným úspěšným časopisem. Sám sebe charakterizuje jako nejlepší zdroj informací o celebritách a hudbě z oblasti popu a britských ostrovů. Heat v televizní podobě divákům pravidelně servíruje žhavé novinky ze světa hudby a aktuální hitparády. Magic je věnován především starší generaci diváků, kteří dávají přednost hudbě od let devadesátých. Program přináší pohodovou a „povznášející“ hudbu, která potěší.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.