Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku OBS - kvalitní způsob práce nebo dobře provozované letadlo? od anonym - Můj kamarád se dostal do projektu Easy Capital...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 25. 7. 2006 19:53

  anonymní
  Můj kamarád se dostal do projektu Easy Capital -> až po podpisu si uvědomil co provedl a požádal mě o pomoc -> ->
  Vážený doktore Jane Karle,

  po dlouhém telefonickém rozhovoru, který jsme spolu uskutečnili dne 25.7.2006 jsme se zaobírali možností, kdy komisionáři budou moci odstopit od smlouvy bez jakékoliv finanční náhrady, pokuty, penále pro Vaši stranu www.eurofinancial.cz

  Tato skutečnost vyplívá z následujícího:

  Dne 19.7.2006 se za mnou dostavil Tomáš Pejša nar. 19.05.88, bytem Hornické Domy 162/2, který s Vámi uzavřel komisionářskou smlouvu č. U0607016 a žádal mě o pomoc při odstoupení této smlouvy. Bylo mi podrobně vysvětleno, jak se do tohoto projektu dostal a za jakých podmínek mu byla předložena smlouva, kterou podepsal za přítomnosti ředitele regionální pobočky v Ústí nad Labem. Vzhledem k tomu, že sám pořádám zábavné odborné přednášky "Obrana proti sociotechnice" pro veřejnou správu, policii ČR a veřejnost jsem pochopil, že projekt EASY CAPITAL vedený pod hlavičkou Vaší společnosti je pro mě velmi zajímavý. Sám jsem se nabídl, že budu nápomocen při jednání s Vaší společností ohledně pomoci pro Tomáše Pejšu.

  Za přítomnosti Tomáše Pejši jsem se zůčastnil dne 20.7.2006 pracovní příležitosti v pobočce v Ústí nad Labem na Mírovém nám. a nezklamal jsem se. Projekt do kterého T.P. vstoupil je velmi propracovaný a není pochyb, že mladí lidé, kteří jsou na tento nábor zváni jsou šikovně manipulováni a prostřednictvím jejich kamarádů vyzíváni, aby se zapojili do projektu Easy Capital, který jim slibuje bussnies. Nebudu rozepisovat body smlouvy, však je patrno, že se jedná o letadlo šikovně maskováno za makléřskou činnost.

  Po technických přípravách, kdy jsem se vybavil audio a video soustavou umístěnou v mé sádře jsem měl možnost nahrát a potom analyzovat veškerý průběh školení, který poslouží jako důkazní materiál v případě, že se nedopracujeme k řešení nastalé situace (odstoupení od smlouvy bez jakékoliv fin. nároků). Během přednášky byli účastníci několikrát úmyslně klamáni a přesvědčováni, že tento projekt je naprosto výhodný a pro jejich osoby výnosný, ale hlavní body a činnost budoucí není pořádně vysvětlena, ale pouze naznačována. Úmyslně jsou vybíráni lidé, kteří neměli možnost zařadit se do trhu práce a nemají dostatek zkušeností s obchodním právem. Tedy nejsou schopni posoudit, zda-li tato nabízená činnost, není v rozporu se zákonny či dobrými mravy. Komisionáři, kteří jsou v projektu již zapojeni, přitakávají přednášejícímu a prostřednictvím šikovných otázek a odpovědí vysloveně lákají a tahají za nitky posluchačů, kteří nabývají dojmu, že veškerý tento projekt je pracovní nabídka (na kterou byli nalákáni) a ne pouhým nákupem Vašich služeb.

  V čase určeném pro diskuzi jsem se ptal na jednoduchou otázku, zda-li je potřeba pro vykonávání činnosti makléře (vyhledávání nových klientů) ŽL. První odpovědí bylo NE. Až po několikáté co jsem vysvětlil živnostenský zákon bylo vysvětleno nějakým záhadným a ilegálním způsobem, že Vaše společnost peníze šikovně vypere a následně předá komisionáři. Po této otázce jsem byl verbálně napaden, že této věci nerozumím a že mé zkušenosti jsou jaksi na bodu mrazu a tím pádem jsem získal potřebnou sílu a averzi vůči Vaší společnosti.  Nelíbí se nám:

  -Budoucí komisionáři jsou vybíráni prostřednictvím jejich kamarádu a to tím způsobem, že je jim nabízena možnost práce, však není vysvětleno o co jde.

  -Vstoupení do projektu je podmíněno zaplacením poplatku 20.000 Kč nebo si objednat životní pojištění (850,- Kč měsíčně).

  -Hlavní činnost je spojená s náborem nových lidí, kteří by se do tohoto projektu zapojili.

  -Jsou předkládány grafy, tabulky růstu platu (odměny), který mají vyvolat představu reálného profesního růstu. Přičemž, takovýto způsob zisku je v dané lhůtě nereálný.

  - V případě otázky na tělo je odpověď přesunuta na druhou kolej.

  -Nabízíte za nemalou částku 850 Kč,- produkt "Váš úspěch " "Životní pojištění", a to bez jakékoliv možnosti se o svém budoucím rozhodnutí s někým předem v klidu poradit a vyhodnotit serióznost a reálnost nabídky, pak se očividně jedná o něco, co lze jen při velké dávce fantazie nazvat produktem - daleko výstižnějším názvem pro tento produkt bude slovo podvod.. Výše vstupního poplatku se mění jak v časovém horizontu, tak i u jednotlivých pyramidových společností. Ale zásadním prvkem získávání nových členů je vždy skutečnost, že své rozhodnutí musíte učinit okamžitě v průběhu "obchodního jednání", tedy v atmosféře davové psychózy, kdy je Vám zcela programově vymýván mozek a za tohoto stavu je na Vás vytvářen tlak s jediným cílem - donutit Vás přestat přemýšlet a zapojit Vás do mašinérie již předem zmanipulovaného davu.

  -V § 250 trestního řádu se uvádí: Kdo ke škodě cizího majetku sebe, nebo jiného obohatí tím, že uvede někoho v omyl, využije něčího omylu, nebo zamlčí podstatné skutečnosti a způsobí tak na cizím majetku škodu nikoli nepatrnou, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti nebo peněžitým trestem nebo propadnutím věci. Ale firmě jako Vy provozujícím letadlo pod pláštíkem MLM - Multilevel Marketing stačí prodávat cokoli, třeba návod jak zbohatnout, a tím zákon obejít. Prokazování tohoto úmyslu podvádět je pak složité. Navíc se každý napálený snaží dostat své peníze zpět, a proto loví další a další důvěřivce, aniž by si uvědomil, že se stává potenciálním spolupachatelem trestného činu. Smlouvy s klienty jsou však po právní stránce dobře sestaveny a domáhání se svých práv u občanského soudu je velmi komplikované, ne-li nemožné.  PROTO:

  - jsem se obrátil na Televizi Nova -> Radek John a podrobně jsme mu vylíčili problém do kterého jsme se dostali. Nyní jsme ve fázi oťukávání. (předat veškeré dokumenty-> výpovědi, smlouvy, audio a video nahrávky)

  - máme v úmyslu podat podmět k prošetření hospodářské kriminálce (předat veškeré dokumenty-> výpovědi, smlouvy, audio a video nahrávky)

  - informovat veřejnost prostřednictvím www.senzapárty.net www.seznamzábavy.cz a dále prostřednictvím televize Lyra, se kterými při odhalování jiných podvodů spolupracuji již 2 roky.(předat veškeré dokumenty-> výpovědi, smlouvy, audio a video nahrávky)

  - případně bojovat u soudu (předat veškeré dokumenty-> výpovědi, smlouvy, audio a video nahrávky)


  NÁVRH:

  Jak jsem již řekl, ohlásili se mi tři osoby, které chtějí z projektu vystoupit

  Abychom se distancovali jakýmkoliv způsobem od Vaší společnosti a přestali shromažďovat a postupně se s Vámi dostat do sporu prostřednictvím již napálených osob, jejich rodičů, mé agentury, televize Nova a policie jsme ochotni přijmout pouze jednu variantu smíru.

  a to:

  - do 2 dnů od tohoto mailu budeme kontaktováni a panu Tomaši Pejšovi dáte výpověď komisionářské smlouvy č. U0607016 a to tím způsobem, že z výpovědi bude zcela jasně patrno, že se vzdáváte všech smluvních pokut, penálů a dalších ujednání, které by měli za následek jakoukoliv jeho finanční újmu či jakékoliv závazky vůči EuroFinancial s. r. o. . Důvod odstoupení od smlouvy bude citlivý a nebude jakýmkoliv způsobem podkopávána schopnost T.P. a nebude mu přičítáno za vinnu toto odstoupení. Navrhuji, aby bylo uvedeno, že odstoupení je na základě dohody.

  Další dva lidé zůstanou v anonymitě do té doby, dokud s panem Tomášem Pejšou nebude věc vyřízena v jeho prospěch.
  V případě, že se tak nestane či budete termín odstoupení od smlouvy prodlužovat, přistoupíme k již uvedeným a ověřeným praktikám.

  Jsem s pozdravem

  FABIO ART AGENCY
  Fabio Jungmann
  U Nemocnice 1750/4
  400 01 Ústí nad Labem
  775/121 115
  Icq: 248-723-651
  info@FabioAgency.cz www.FabioAgency.cz
  IČO: 71827005
  DIČ: CZ8603063194
 • 18. 10. 2006 22:59

  Lilien_plzen (neregistrovaný)
  Chtela jsem jen rici, ze prave nedavno jsem se stala dalsi potencionalni obeti veci zvane Easy Capital... Jsem studentem gymnazia, tj 18 let. Po prvni schuzce jsem odesla plna dojmu. Nejsem vubec odbornik na psychologicke natlaky navic za sebou nemam zadnou specializovanou skolu, ale stacilo mi tak pul hodiny se nad tim s odstupem zamyslet. Pet velice dulezitych a dobre vypadajicich mladych lidi nabizi mladym studentum skvele penize za par dni, vydelatelne za nekolik mesicu brigadnickych praci. Dostanete obcerstveni, vyber nekolika napoju, jste vybidnuti k tomu udelat si nejvetsi pohodli a poslouchat, ze za informace o lidech kteri potrebuji pojisteni dostanete zaplaceno.
  Nevim presne co znamena psychologicky natlak, jen vim ze firma eurofinancial si na nem velice zaklada...
  Druhy den jsem byla vyzvana k dalsi schuzce, kdy se mela sepsat smlouva. Tato uzasna firma Vam da presne tolik casu, ze ze schuzky v noci prijdete a druhy den (nejlepe dopoledne) se jdete upsat k placeni 850Kc mesicne. Ani se nebudu rozepisovat o dalsim natlaku na nekoho kdo je na vazkach. Je to omlouvano tim, ze jste malo informovan a pravdepodobne jste informace z predchoziho dne nepochopil, proto nechcete podepisovat. A ze preci nikoho nepremlouvaji, je to preci vase svobodna volba.
  Chci se dostat k zaveru, kdy jsem ode vseho dala ruce pryc a pro vsechny osatni se stala naprosto nepochopenym a hloupym clovekem co je malo informovan a ma zkreslene predstavy.
  Na druhou stranu znam lidi, komu toto podnikani vychazi... Nebudu jim to brat. Ja chci byt jen ten kdo ten jejich prisernej natlak prezil bez zivitniho pojisteni...
 • 26. 10. 2006 14:46

  anonymní
  Dobrý den, také jsem se zúčastnil přednášky společnosti Eurofinancial a za vidinou snadno vydělaných peněz jsem podepsal smlouvu. Dnes jsem ale zjistil, že se jedná o podvod. Nikde mi nebylo řečeno, že si musím udělat do tří měsíců živnostenský list. CHtěl bych od smlouvy odstoupit, pomůžete mi? Děkuji, můj email je Josef.Mihalik@seznam.cz
 • 19. 5. 2005 7:41

  Mitička (neregistrovaný)

  No tak koukám, že se ti podvodníci zase přejmenovali. Ale princip je stále týž - ohromení lidí, kteří jsou "pomalejší", anebo pro tíživou životní situaci podlehnou vidině. Donucení k investicím s těžkou či nulovou návratností. Tím toho člověka vysají a odhodí. Toto chování je pro společnost maximálně nebezpečně, protože lidé, kteří si tím projdou budo opět o něco nedůvěřivejší a uzavřenější a spadnou do sociální sítě a už se o nic snažit nebudou!

  Dle našeho pokřiveného práva jsou ovšem organizátoři čistí jako lilie. Ti jediní na tom totiž maximálně hyenisticky vydělávají. V některých státech se po nich tvrdě jde, tady jim ovšem projde cokoliv. Není se co divit, když ve stejném businessu jede i Šárka a ještě tomu dělá v novinách reklamu.

  Jestli máte někdo nějaké kamarády či příbuzné, kteří by do toho mohli spadnout, seznamte je s tím podvodným nebezpečím a velmi důrazně je varujte. Až to najdou sami, bude už pozdě.

  www.es-si.szm.com/
  opendir.infostar.cz/Business/Opportunities/Opposing_Views/index.html/
  granosalis.cz/ebooks/mlm.htm
  www.maly.cz/index.php?cmt=480&aut=1

  Článek je psán přílis opatrně, nebojte se říct nahlas - je to PODVOD!

  20. 10. 2009 10:41 redakčně upravil Tomáš Krause, důvod: špatné HTML
 • 11. 1. 2007 1:10

  zlobřík (neregistrovaný)
  dobrý večer.

  když čtu Vaše připomínky, alespoň ty první reakce, tak nevěřím svým očím, ten kdo nazve firmu, která má obrat tři miliardy dolarů ročně a tisíce distributorů v České Republice je pro mě jen závistivý člověk, který nemá vlastní zkušenost, akorát nafukuje cizý názory. je to dost ubohé tlachání. ale chápu Vás, nikdy jste to ani nezkusili. ani produkty a ani podnikání...Vaše chyba
 • 22. 11. 2006 18:52

  anonymní
  Vážený, zřezmě nevíte o společnosti Herbalife vůbec nic!!!Za 3 roky jsem v " Milionářské týmu", což Vám nic neřekne, ale moje příjmy nejdou pod 300 000,- měsíčně a reziduální příjem Vám asi také nic neříká! Hlavně bych Vám přála poznat lidi, kterým tyto produkty pomohly se zdravotními problémy
 • 15. 7. 2007 23:53

  Kates (neregistrovaný)
  Sakra lidi probuďte se... vždyť většina z Vás vůbec neví o čem mluví!

  Herbalife není o držení diet, člověk díky němu zhubne protože buňky dostávají potřebnou výživu pro správný chod a tělo začne pracovat tak, jak má. Proto ta Buněčná výživa, proto ty výjmečné výsledky... proč si myslíte že umírají 3 lidé ze 4 na civilizační choroby?
  Protože ty hnusy, co do sebe dáváte plný emulgátorů a stabilizátorů Vám akorát pěkně hyzdí tělo zevnitř ... a ty Vaše buňky? ty mají všechno, jenom ne plnohodné živiny...

  Nepíšu to jen tak, kdybyste měli náběh na rakovinu jako já, začali byste se na každou pomoc dívat jinak, a přitom stačilo vrátit se k výživě, která není výborná pro náše chuťové buňky, ale pro buňky, které náš organismus od základů tvoří ...

  Děkuji Herbalife, a těm všem, kteří ho berou jen za hloupou dietu vzkazuji : "Trhněte si nohou."
 • 19. 5. 2005 9:56

  Richi (neregistrovaný)
  Dobře že jste sem vložil ty linky alespon si o podobných podvodných firmách může přečíst více lidí jak koukám autor článku se až moc bojí :-)
 • 19. 5. 2005 10:22

  novak (neregistrovaný)
  Bohužel se autorovi článku vůbec nedivím, že je opatrný.
  V naší právní džungli, kde jsou zákony udělány spíše na ochranu podvodníků před slušnými lidmi, je možné za jedno chybné slovíčko vysoudit miliony. Viz Diják Hnújmen.
 • 19. 5. 2005 10:57

  Richi (neregistrovaný)
  Jo jo nebo viz dnešní článek na iDnes :-((((
  http://zpravy.idnes.cz/domaci.asp?r=domaci&c=A050518_222026_domaci_pol
  Tenhle stát je úplně v prdeli, to co jinde zakázali a tvrdě trestaj v CR je povoleno a ješte se budou soudit že je pomlouváte!
 • 19. 5. 2005 18:43

  Ladislav N. (neregistrovaný)
  Vždyť je tam psáno, že činnost typu AmWay není v rozporu se zákonem. Že je jenom neetická.
  Předsedu ČSSD a vlády Grosse taky pomohly položit obchodně-náborové aktivity jeho ženy Šárky v AmWay a blízké obchodní partnerství s majitelkou bordelu :))
 • 20. 5. 2005 7:42

  Zdeněk (neregistrovaný)
  Jasne, s tim Jagrem to bude jinak:

  Jak je mozne, ze vy sportovci mate tolik penez a ja ne."

  ;-)
 • 16. 3. 2006 18:29

  mirek (neregistrovaný)
  ...to že se nebojíte říkat slovo podvod je sice hezké,alew musíte říct V ČEM je podvod. Musíte taky říct co to je podvod a kde konkrétně tady podvod shledáváte.
 • 14. 6. 2006 14:56

  aspirka (neregistrovaný)
  Pana Josefa Černého z Holoubkova od Rokycan jsem potkala při jeho anketách v Praze dne 22. září 2004 na svoje 38. narozeniny. Byla jsem a budu hodně baculatá, potřebovala jsem hlavně kvůli sobě něco shodit, nechala jsem se zlákat jeho nabídkou a začala jsem od pana Josefa Černého kupovat produkty firmy Herbalife, a hubla jsem. Šlo to docela dobře, celkem jsem shodila 20kg. Pan Josef Černý mne velmi zaujal i jako potencionální kamarád, přítel, protože žiju již 14 let v manželství, kde oba nemáme moc známých. Začala jsem se zajímat o Herbalife i o pana Josefa Černého četla o firmě, produktech na netu. Pan Josef Černý mi koncem roku prodal i registraci u firmy Herbalife a po novém roce (přesněji v únoru) mi umožnil navštěvovat školení v jeho plzeńském působišti ve Studiu zdraví a vitali na firemních školeních, i na jiných akcích, které jsem si vždy pohopitelně hradila sama. Já osobně jsem nikdy nikomu neslibovala, že začnu s výrobky firmy Herbalife pracovat, protože ne každý prostě tomuto způsobu podnikání fandí. Jezdila jsem na školení a byla v kontaktu s pnem Josefem Černým proto, že mi pomohl shodit pár kil, a také proto, že mi byl velmi sympatický, je to milý mladý muž. Sice v Praze působil poněkud víc nesměle a mileji, než v Plzni (v Praze ukončil v polovině druhý ročník vysoké školy, aby se mohl naplno věnovat práci s produky firmy Herbalife), kam jsem dojížděla na školení. Vždy jsem se na společnost lidí ve studiu i na jeho osobně velmi těšila, protože to byla velmi příjemná změna v mém každodenní kolotoči kolem dvou malých dětí a domácnosti. Pan Josef Černý byl milý a přátelský. Pak mi v srpnu 2005 napsal, že mne měl poslat do prdele už dávno a později jsem si mohla od něj přečíst, že jsem bláznivá kráva a obluda prvního kalibrua že se mnou nechce mít nic společného, kde je sklad že vím. Protože pár korun z mých objednávek produktů, které jsou bezvadné, šli i panu Josefu Černému, zrušila jsem u firmy registraci a kupuji produkty daleko levněji z netu. Dá se řící, že pan Josef Černý se beztrestně zbavil někoho, komu se velmi líbila účast na školeních v Plzni, za padesátk korun jsem ztrávila pár pěkných hodin ve společnosti milých lidí, a někomu,kdo ho měl velmi rád velice narušil jeho psychický život.
  Celou naši rodinu přišla zkušenost s firmou Herbalife velmi draho. A tím nemyslím koruny. I takové příběhy píše život.
 • 5. 12. 2006 9:49

  lilie2 (neregistrovaný)
  Jen přispěji k názorum co sem si tu stihla přečíst.Myslím si že přes internet je to snažší získat pod "sebe"pár lidiček.Protože normálně v okruhu co se věčinou lidi pohybují se zaleknou jak investic do tohoto programu tak i cenám ruzných výrobku.I když sama mám skušenosti že sou dobré a když se to veme v lékárnách sice jsou také ruzné přípravky na hubnuti ale sou taky dosti drahé a daleko menší množství než jak to prodává např.Herbalife.Člověk by si sem tam měl propočítat co je pro něho výhodnější a jak to vubec funguje.
 • 26. 1. 2007 11:36

  lucito (neregistrovaný)
  Nechci je bránit.Ať má každý názor jaký chce...ale dám ti radu: Až budeš příště něco podepisovat, tak si to nejdříve přečti, protože to o tom živnostenském listu tam na 100% je...
 • 13. 4. 2007 13:50

  fabio (neregistrovaný)
  Poznámka k tomu co je to podvod : je to §250 trestního řádu,
  cituji : podvodem se rozumí jednáníé kdy někdo jiného uvede v omyl,nebo takového omylu využije k tomu aby se obohatil..
  To jest podvod , dále co se týka informace o tom,že ČNB zahájila správní řízení se společností Eurofinancial,je absolutně nesmyslné,jelikož nelze jej zahájit.. Nejsou to subjekty správního řízení,jelikož vy tady píšete o podvodu,to jest trestný čin a ne správní delikt( to si najděte už sami jestli jste právně aspoň trochu vzdělaní). Jinak vaše právní úvahy jsou zcela nepřesné,doporučuji si koupit Trestní zákon)č.140/1961,trestní řád č.141/1962 a právní řád číslo 500 !! zde najdete veškeré informace k vašemu zdokonalování!! Nechápu proč někdo píše o věcech o kterých nic neví a kde se snaží dělat chytrého!! pozdrav panu Jungmanovi
 • 3. 9. 2007 11:08

  down-the-river (neregistrovaný)
  Dobrý den,
  zajímalo by mne, je-li zde nějaká reálná možnost odstoupit od smlouvy s EF s možností zrušit investiční životní program bez toho, aby byla placena pokuta, za jakoukoliv reakci děkuji.


  e-mail: down-the-river@seznam.cz
 • 20. 9. 2008 23:00

  Fan (neregistrovaný)
  MLM není podvod, ale dobre provozovane letadlo. Já to zkusil, ale je to hnus. Prodávat výrobek jehož výroba je max. 2 500kč a prodávat za 35 000kč!!!!!!! :(
 • 11. 9. 2010 0:29

  simakrim (neregistrovaný) 94.74.229.---
  A to my známe lepší třeba IFP-klub, to je chuťovka. Směnky!Sliby.Joj.
 • 13. 1. 2011 12:17

  tobuli (neregistrovaný) ---.233.broadband7.iol.cz

  Jste jediný, s kým souhlasím. Vyřvávání o všem a o ničem je na nic. Buďme konkretní. Já chci podat žalobu na společnost IFP, ale nevím kam. Všichni bývalí ifpáci -podvedení-říkají, že podali žalobu, ať zveřejní kam. Je nás hodně, kteří se přidáme. V současné době pojišťovna, která jako jdiná s nimi spolupracovala, vymáhá na lidech peníze, které IFP nezaplatila. Takový "gigant" přes pojišťovnictví pokračuje ve vymáhání peněz od zničených lidí, které tato společnost doslova zlikvidovala. Ozvěte se.

 • 10. 2. 2011 12:16

  LUcka (neregistrovaný) 82.208.16.---

  Tak to opravdu nevím kde jste to viděl, že výrobek je za 35 000 :D to se opravdu musím smát. Ale neúspěšných lidí je hodně a závistivců ještě více. Vy - podle toho jak se tady projevujete, tak neste úspěšný asi v ničem. TAkže hodně zdaru a hodně peněz :)))))

 • 8. 6. 2011 2:03

  HORUS (neregistrovaný) ---.184.broadband11.iol.cz

  zázvor,zázvor,záz­vor...... a MMS (www.emms.cz)..........při tom javorový sirup a soda bicarbona (3:1 zahřát a rozpustit - denně 3 lžičky).....žádnej HERBALIFE....nice

 • 30. 10. 2011 15:21

  Anton (neregistrovaný) ---.111.broadband3.iol.cz

  Dobrý den

  Mám problém. Budete žalobu podávat? Jestli ano tak mě prosím kontaktujte

  Děkuji
  AntonioGT@seznam.cz

 • 4. 4. 2012 20:56

  pavel (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  jsi doopravdy hloupy, nedivim se ze jsi naletel. Kdyz uz se tak ale stalo tak se z toho pouc a udelej tlustou caru. Nevim zda rozlisujes zalobu a trestni oznameni ale zcela zjevne nechapes principy a moznosti soudniho rizeni. Tedy jsi hloupy a zase jen hloupy, to te stalo penize a ted to rsis velice profesionalne na internetove diskusi. Jsi opravdu hloupy.

 • 20. 5. 2005 2:25

  Vaclav (neregistrovaný)
  Kdyz uz se tu o tom mluvi, tak...
  Nedavno byla v Televiznich novinach reportaz o tom, jak nejaky obchodni retezec ve sve reklamni kampani vytvoril letaky s komunistickymi symboly (panacka se srpem a kladivem, hesla: ceny jak za komunistu apod.).

  Nova hned vyrazila s tim, ze jisty pan, jehoz otec byl politicky vezen se citi byt urazen a zvazuje podani trestniho oznameni na ten obchod.

  Pripada mi to tak trochu pokrytecke, ze jsou na to vsichni tak haklivi, ale komunisticka strana i se svymi symboly vesele existuje dal. Podle me je potreba udelat par nedemokratickych kroku, abychom se komunismu zbavili a potom dal pokracovat.

  Pokud evoluce ukazala, ze nejschudnejsim resenim pro lidstvo je demokracie a ja si myslim, ze je to nejlepsi reseni, tak potom je potreba se zbavit toho, co ji ohrozuje .. rasismu, komunismu, ...

  Vzdyt nikdy nemuzeme dospet, pokud sebou budeme vlacet nebezpecne rezimy. Komunisti JSOU prasata a at me klidne zaluji. Bohuzel je zde prilis mnoho prostych lidi, kteri je budou volit. Ale evoluce je prece o tom predat potomkum to nejlepsi a ne jenm "neco" predat. At si par invalidnich duchodcu (mam na mysli ty, kteri se na tech pravych jen prizivuji) zkusi vydelavat penize.

  Pan, co je mu 30, dojde si do ocni ambulance pro bryle na televizi. Je to chlap jak hora a je na invalidnim duchode, protoze bud uplatil komisi, co to posuzovala nebo si vychlastal jatra - nepecoval si o sve zdravi. Tento prosty - treba i bezelstny hodny clovek - s nizkym inv. duchodem, co nikdy nebude pracovat potom bude vzdycky volit komunisty, protoze ti mu daji vetsi duchod a treba i nejakou praci pro nic, kde se nenadre. Komunisty voli chudi lidi, kterych je mi na jednu stranu lito a na tu druhou je nenavidim. Je potreba dat kazdemu clovekovi zivot sezrat, aby se taky o neco pokusil a ne si nechal vsechno nadiktovat.

  Pokud chcete nekdo videt, jak takovy volic komunistu vypada, tak se kouknete na jakykoliv kotel (ne ten s Jagrem) a pockejte si na otazku: "Jak je mozne, ze vy politici mate tolik penez a ja ne." A budete vedet na cem jste.
 • 16. 9. 2006 23:08

  Mazovsky (neregistrovaný)
  Jen jsem se chtěl i tady zastat společnosti Eurofinancial, četl jsem to, co o ní napsal někdo v diskuzi a nezdá se mi to. Zhruba před půl rokem jsme s přítelkyní potřebovali hypotéku a tato makléřská společnost nám byla doporučena mým bratrancem. Telefonicky jsme si domluvili schůzku, kde nám vysvětlili vše, co se hypotéky týká, dali nám seznam potřebných dokumentů a vyžádali si od nás základní informace. Do konce týdne jsme měli vytvořenou nabídku od několika bank a vybrali si tu, která nám vyhovovala nejvíce (původně jsme si mysleli, že to bude nejvýhodnější u banky, kde má přítelkyně účet, ale při porovnání vyšla až jako třetí nejvýhodnější). Na požádání s námi pracovník firmy došel ochotně do banky... Díky Eurofinancialu máme o několik set nižší měsíční splátku, což se někomu může zdát málo, ale za 25 let to udělá docela dost peněz. Nikdo po nás nechtěl žádné peníze. Kdyby někdo z mých přátel potřeboval poradit s hypotékou, vím, koho mám doporučit. Kryštof Mazovský.
  --------------------------------------------------------------------------------
 • 28. 11. 2006 12:23

  anonymní
  Na 3 distributory v ramci CR v milionarskem tymu pripada 30tis zklamanych a o dost penez lehcich distributoru. Ti se ale prilis osobne nezviditelnuji a o svych zkusenostech ze studu mlci. Jak se vam libi tento pomer pane/pani anonyme?
 • 28. 2. 2007 22:00

  swee (neregistrovaný)
  ano, ve smlouve je uvedeno vsechno, vsak prave proto vyhravaji temer vsechny soudni spory se s vymi klienty, kteri chteji odstoupit.
  Taky jsem tam byl a jelikoz smlouva se musi podepsat do jednoho dne, neni prilis velka moznost si zajistit k podepsani smlouvy nekoho, kdo se v marketinku a ekonomickych sferach zdatne pohybuje. Na to oni sazi, nevidel jsem v teto firme jedineho cloveka nad 25let a oni naboruji lidi s minimalnimi zkusenostmi, proste ty hloupoucke studentiky, kteri se jeste nestihli tolikrat spalit... nutno podotknout, ze veskery jejich casovy, pseudopratelsky a navic na oko seriozne vypadajici natlak je legalni !

  Smlouvu mi k prostudovani domu samozrejme nedali, diky politice know-how a i kdyby dali, tak diky jejich politice "sanci mas jen jednu a to je prave ted, tak podepis" by to bylo stejne zbytecne.
  Pri odchodu se mi za zady nesly slova manazera, ze doufa v to, ze priste az se naskytne znovu takto uzasna nabidka, tak ji nepromarnim jak tuto.

  To mi stacilo

  PS:Chci rict, ze ja uz se taky parkrat spalil, nejspis proto jsem hledal sebemnesi duvody proc nepodepsat a nasel jsem jich docela dost, nektere jsem ani nezminoval (napr 20KKC za poruseni jejich smlouvy, atd.)
 • 16. 7. 2007 0:35

  Kates (neregistrovaný)
  Mám ještě malý dodatek, protože si nejsem jistá, do jaké hloubky jsou anti-Herbalife lidé zasvědceni.

  Klient je člověk, kterému pomáháte ne člověku pod sebou
  (to je člověk, kterého zaučujete, staráte se o něho a učíte ho zásadám Wellness života).
 • 23. 2. 2008 9:55

  volo.dik (neregistrovaný)
  Ted tomu totalne nerozumim,hrajete tady na city že někomu vaše zboži či vyrobky pomohly,a co takhle neobirat slušne lidi ktery jsou v z situaci a hledaji si lehky přivydělek,tak skoro 65% vašich byvalych lidi piše o vas jako podvodnicich_?to jako mi chcete řict že tohle to je vaša opozice?nebo jak mi odpovite?.za 1.lžete!!!pan Ševela na CD uvadi statistiku že firma je na celosvětovym trhu 23-let,ale na internetu ma jiny popis že firma je na trhu 28let,to jako pan vedouci by měl vedět???za2 zajimalo by mně jestli chcete se dostat i na Ruskojazyčny trh???tam z touhle vaši šaškarnou davam 3měsice,vracite se do Čech a radujete se že vubec žijete,lepši by bylo abys te prosadili sit legalnich kramu atd,treba Tesco a pod.a tam ten svuj vyrobek prodavali podctivě,najali si par hezkych prodavaček a bylo by to.tam si to koupiv zakazink a podctivy!a hlavně neberte do předu penize za slibovany a neznamy vydělek,a hlavně o firme nikdo nic nevi v O.R?to je jako seriozni firma ktera vydělava miliony?to nemyslite važně???nebo mjak vidim važně,,,!!!
 • 30. 7. 2008 21:14

  peta1peta2@seznam.cz (neregistrovaný)
  Tak jsem se zase zasmála a po dlouhé době zavzpomínala a SKYLINE, či jak se to jmenovalo. Osobně jsem se zůčastnila přísně tajné schůzky v Rosicích u Brna a když jsem viděla, jak se dovede zfanatizovat "stádo" normálních lidí v poskakující a tleskající nadšence, dodnes v tomto mám stigma davového šílenství.
  A firma HERBALIFE? Taky mi prošla životem, tentokráte v podobě mé maminky, která z kraje nakupovala a prodávala a i hubla. Posléze však měla tolik nakoupeného zboží, protože nutný měsíční odběr je takový a takový...že ve finále bylo po výdělku, po iluzích a samozřejmě i po dietě.

  Závěrem, varujte se všichni proboha takových způsobů investic. Nikdy, nikdy se to nevyplatí.
  to první stálo mého bývalého přítele 40 000 tisíc!!! - vstup do systému...
  A to druhé mi nikdy maminka nepřiznala, ale herbalife se u nás potom už nikdy nevyslovovalo...
 • 16. 7. 2007 0:30

  Kates (neregistrovaný)
  Já sama si Herbalife velice vážím.

  Pokud někdo práci schání, nabídnu mu práci v Herbalife. Vysovím to nahlas a pořádně vysvětlím, co práce obnáší.

  Nikdy po svém člověku peníze nechci, zaplatí jen za registrační balení (3500 Kč), ve kterém dostane výrobky v této hodnotě + spousty dalšíc věcí, které jsou do zaačátku důležité. A člověku pomohou nedělat chyby, díky kterým u nás v republice Herbalife získal tak nepochopitelnou příšernou pověst.. Bohužel, za to mohou špatní distributoři a stejným dílem i "tetky od vedle"

  Sama jsem zažila chvíle, kdy jsem s tím chtěla praštit protože už jsem nemohla poslouchat názory lidí kolem mě, trápilo mě to. Ale na druhou stranu vím, jaké výsledky mám a kolika lidem jsem už pomohla.
  Každý začátek je těžký a to samé platí i pro Herbalife. Ten, kdo není silný, vždycky skončí a není to jen v této práci, ale úplně všude. Již řadu let se zajímám o oblast výživy, tak proč to nepředat lidem dál, navíc když jim můžu poradit + přiložit produkt vynikajícího složení, který tělu složením a dlouholetým výzkumem skutečně pomáhá.

  Po nikom ze svých lidí nechci žádné vklady, k postupu se dostanou pouze kvalitní prací a s dostatečným počtem svých vlastních klientů, pro které když udělají velkou objednávku, logicky postupují výš ... Je to práce pomalá, náročná, pracná, ale ne podvodná.

  Jistě, jsou špatní distributoři, ale já jím nejsem, a uráží mě, pokud nás někdo hází do stejného pytle. Není člověk jako člověk a ne každý si váží pomoci...
 • 8. 7. 2006 0:09

  Mandy (neregistrovaný)
  Přátelé, koukám, že z Vás čiší závist. Sice nejsem zapojena do systému OBS, ať se Vám to líbí nebo ne, lidé, kteří pracují, skutečně vydělávají. Moje kamarádka začala nedávno a během vcelku krátké doby se dá říct, že se jí veškeré investice vrátily. Navíc během super produktů docela dost zhubla a když jsem viděla, že to skutečně funguje, začala jsem hubnout také a podařilo se.
  Víte, MLM není podvod, ale je pro lidi, kteří místo těchto obdobných tlachů, jako máte vy tady, se skutečně pustí do práce. Lidem, kteří raději haní a nic jiného neumí se daří leda v sebelítosti a zalíkání.
  Už jsem viděla pár lidí, které závist a zloba zabily, nechtějte patřit mezi ně, broučkové!!
 • 30. 10. 2006 11:00

  anonymní
  Mám naprosto stejný problém a jetli se někomu z vás podařilo smlouvu zrušit tak mi napište RossSu@seznam.cz. Děkuji
 • 27. 11. 2006 16:03

  rosemary (neregistrovaný)
  Dobrý den, zajímalo by mne, jak jste se z toho vyvázali? Mám podobný problém.R
 • 29. 2. 2008 11:17

  Jackie (neregistrovaný)
  Máte zcela pravdu,lid je zde prostý a vyčůraný též.Pokud bychom se měli zbavit komunismu-museli bychom se zamyslet i nad jeho podstatou-mohli by nám jí zodpovědět třeba i Klaus z prognosťáku-vrchní tunelář,dříve Zeman se Sládkem a jiní,co se po revoluci rozdělili na různé frakce v politice,aby tak k sobě strhli různé skupiny voličů,mohlo se tu vesele rozkrádat a bylo vše na nademokracii-falešnou-nadávalo se na dobu a vychvalovalo zpět komunismus jako třeba lepší zlo,ale ve zkutečnosti se jedná o to samé.Proč se lidi neprobudí-je to tu jedna velká vymývárna mozků.Nevidím tu jedinou rovnou stranu,kromě Pravého bloku Petra Cibulky,kterého raději zdiskreditovali.No nic,hrůza.
 • 3. 7. 2009 23:58

  anonymní ---.ktvmb.cz
  Zajímalo by mě kolik studentu jste ze tu dobu obral(a) o peníze. A vykládal(a) věty typu, peníze se Vám vrátí, zadlužte se apod. Je to hanba.
 • 7. 8. 2010 15:02

  pája (neregistrovaný) ---.vslesy.cz
  největší podvod v zemi a nejen v ní je být zaměstnán, pokud dostáváte mzdu 10% z toho co skutečně vyděláte tak to nelze jinak nazvat
 • 29. 6. 2006 19:29

  danusak (neregistrovaný)
  Zajimalo by mne v čem je to podvod, Podvod pokud mi vzdelani dovoli je činnost při ktere nekomu reknu umyslne klamne info abych na tom vydelal a dotycného oškubal.
  Multilevel marketing neni podvod, ale system, který dokonce obdržel nobelovku. Problem je jinde - co se pomocí MLM siri ? Bud je to zajimavy produkt (pak je vse OK) nebo iluze (pak bz se mohlo jednat o podvod) MLM system se pouziva mimo jine pro šíření zprav (i poplasnych - "system jedna pani povidala")nebo pomluv, a do toho se my cesi zapojujeme velmi radi,ze?
  Co se Herbalife tyce sam si nektere jejich vyrobky kupuji a pomahaji mi.
  ODSUZUJTE JEN TO CO ZNATE NE TO O CEM SI MYSLITE ZE ZNATE
 • 8. 10. 2006 20:15

  boom (neregistrovaný)
  Musím se nutně a rázně přoklonit na stranu těch, kteří propagují on-line bussines system, ti kteří na něj nadávají, nemají dostatek informací a tudíš jsou ovlivněni tím, že "jedna paní povídala,... támhle jsem zaslechnul", zkrátka nemají šajn o čem je řeč a jsou naprosto mimo,.... Vy všichni co tedy tomu neveříte, tak byste se měli podívat na jedno zasedání, vyslechnout veškeré informace tam podávané a tehdy uzavírat nějaké závěry a ne jenom šířit nepravdivé, holé a stupidní kecy
 • 30. 5. 2008 15:59

  anonymní
  ..a ty sám jsi megahovado, ODSácký komisaři...ale na každé prase se vaří voda, zmetku...
 • 20. 3. 2007 2:58

  EASYCAPITAL (neregistrovaný)
  Jsou to podvodníci a lháři, dejte si velký pozor! Naslibují Vám statisícové výdělky a jediný výsledek jsou pouze nadělané dluhy Vás a Vašich známých u pojišťoven a pochybných společností ze smluv, které Vás donutili podepsat za vidinou zisku! Je to pyramida, ruce pryč!

  Obchodní firma: EUROFINANCIAL CZ, s.r.o.
  Sídlo: Praha 5, Holečkova 103/31, PSČ 150 00
  Identifikační číslo: 270 88 782
  Právní forma: Společnost s ručením omezeným

  Statutární orgán:
  jednatel: Lukáš Hinterbuchner, r.č. 830420/3963
  Praha 6, Nevanova 1044/2, PSČ 163 00
  den vzniku funkce: 19.prosince 2003
  jednatel: Vlastimil Bezděk, r.č. 820721/0143
  Praha 4, Krč, Hurbanova 1305/11, PSČ 142 00
  den vzniku funkce: 19.prosince 2003

  Na adrese uvedené v OR o firmě ani jednatelích nikdo nic neví! ČNB s nimi vede správní řízení o odejmutí licence!!!