Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku OBS - kvalitní způsob práce nebo dobře provozované letadlo? od anonym - ...zha koho kopete? Myslím, že to píše jeden...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 26. 6. 2007 17:07

  anonymní
  ...zha koho kopete? Myslím, že to píše jeden a ten samý člověk pokaždé pod jiným nickem. No nic. Jouda,který utratí 20000Kč a čumí jak bulík aniž by věděl co má dělat, je opravdu jouda. Každý ví co má dělat. Pokud jste si nakoupil za par korun zboží,na kterém můžete vydělat a nejste schopen toto učinit(ačkoliv jste věděl, že toto se od vás očekává stejně jako u jiných firem nabízejících zboží) mohl jste jej vrátit firmě zpět do skladu a oni by jej odkoupili. Pokud jste investoval někam a ani jste "nevěděl kam" tak jste trouba, ale tomu nevěřím-to byste musel být slepý,hluchý a ještě blbý.
  Jen plácáte a evidentně kopete za konkurenci.
 • 12. 4. 2008 20:45

  anonymní
  Asi jste se moc nepředřel.Když chci vydělat,musím investovat a návratnost v mém případě je tři měsíce-teď je to jen o výnosech.Žádné vydělávání peněz není a nikdy nebylo pohodlné.
 • 26. 11. 2009 14:05

  maňásek (neregistrovaný) ---.metrostav.cz
  Jójo intrix
  Tak tebe znám z četu na bwin, a jestli myslíš, že chytat góly tam budeš do 50ti, tak si na omylů. Nic není věčné a vše jednou skončí.
 • 2. 3. 2006 18:19

  intrix (neregistrovaný)
  Je tomu už téměř 2 roky, co jsem zkončil v OBS. Říká se, že špatná zkušenost člověka posílí a začne být více opatrný. S OBS jsem měl velice špatnou zkušenost. S přehledem jsem tam utopil okolo 20.000kč. Jsem stále ještě student, a v té době jsem prožívál opravdovou krizi, protože peníze vyhozené za toto podnikání jsem těžko dostával zpět. Spravily to ale poslední 2 roky, kdy jsem měl možnost pracovat v zahraničí. Proklínal jsem celé OBS!!! v čele s Ševelou apod...už je to ale pryč! Tato a další špatné zkušnosti, které jsem zkusil mě posílily na tolik, že jsem se dostal k takové práci, kterou by mi tady NIKDO nevěřil, a člověk by si myslel, že jsem spadl ze stromu na hlavu :-), o práci řeknu jen to, že se jedná o práci na internetu, kde nikoho neobtěžuji, nikomu nic nenabízím, nikam nemusím chodit na žádné semináře, mohu opravdu pracovat jen když já mám chuť. Tato práce je pro mne jako studenta něčím neskutečným! Takže někdy je opravdu lepší špatná zkušenost! Ale všem nadšencům prací na internetu a MLM systémů doporučuji se společnosti OBS zdaleka vyhnout !!! Vedení OBS za to, co zkoušejí na normálních lidech, kteří například ztratí práci a hledají práci na internetu, nebo studentům hledající přivýdělek ke studiu, přeji ať se mají jak chcou, hlavně ne dobře!!!!! Být na vysokém postu, tak těmto pofiderním společnostem udělám přítrž a jejich členům udělím vysoké pokuty a tresty. Jsou to podvodníci nového tisíciletí nic víc.Svět je opravdu jen o penězích!!!!!!!!