Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku OBS - kvalitní způsob práce nebo dobře provozované letadlo? od anonym - ...tak nějak to je. To co tady čtu...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 26. 6. 2007 17:31

  anonymní
  ...tak nějak to je. To co tady čtu jsou jen bláboly neschopných anebo konkurence. Možná oboje dohromady.
 • 16. 3. 2006 18:23

  mirek (neregistrovaný)
  Já osobně v tom ¨nevidím nic neprůhledného. Něco o tom vím, tak si dovolím říct že rozhodovací balíček stojí 450,-Kč...seznámíte se s podmínkami....můžete vrátit. Pokud chceter dál...koupíte za 4.ooo,-Kč podnikatelskou mezionárodní soupravu se vším co dovoluje podnikat v 6+ zemi na světě a jsou popsány všechny činnosti a podmínky a výhody, včetně exkl.produktů na vyzkoušení. POZOR - když nesouhlasím, můžu vrátit . ...Zakoupení stránek OBS nikdo nemusí. Můřu si při podnikání přes internet zřídit vlastní...dnes není problém. Můžu podnikat i bez internetu,ale když si chci zjednodušit přístup k zákazníkovi....raději přes internet. Počátečníinvestice záleží na každém jak se sám rozhodne. Některé bláboly, cop čtu o tomto podnikání mi připadají jako výplody neschopného anebo omezeného člověka. Může však se jednat i o obyčejnou konkurenci která hledá problém tam kde není. Vše si může člověk v klidu rozmyslet sám a není do ničeho nucen. Nemusí nic kupovat když nechce. V podnikání to však nějak bez toho nejde. V tomto podnikání si však o investicích..myslím o výši a frekvenci můžte rozhodovat sami. Když obchod pro mou neschopnost nejde, tak o zabalím a nehroutím se, že jsem zkrachoval.
 • 4. 6. 2009 18:11

  badboy (neregistrovaný) 89.190.52.---
  Vážený pane, je vidět že jste zřejmě distributor. Herbalife je jasný podvod !!! Investoval jsem do toho podniku 50.000 Kč a myslíte že jsem pro zisk nic neudělal??? Platil jsem si reklamu, internetové stránky, oblboval jsem i své známé a kvůli takovým jako jste vy, se mnou ted polovina mých známých nemluví !!! byli různé další skryté poplatky za reklamu a podobně, které jsem podle svého nadřízeného "supervizor" musel povinně zaplatit. tak nekecejte, že do toho nemusíte, když nechcete. Ke všemu mě donutily, podvodníci a ted jsem úplně bez peněz, přítelkyně mě nechala,polovina známých se mnou nemluví, tak tu nežvante nesmysly a přiznejte si, že je to jeden velký podvod !!!!