Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku OBS - kvalitní způsob práce nebo dobře provozované letadlo? od rr - ))))))))))

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 12. 1. 2008 20:45

  Duk (neregistrovaný)
  Vážení, já sám v tomto systému dělám. Jsem v tom druhý měsíc a tu investici, co jsem tam dal už mám zpátky se ziskem. Mám zkušenosti, že na tento systém nadávají lidi, kteří v tom neuspěli a mysleli si, že jim úspěch spadne sám do klína. Že si bez námahy vydělají spoustu peněz - ale tak to nefunguje.
  Když chci peníze musim proto hodně udělat. Díky internetu jsou tam neomezené možnosti.
  Jedná se o podnikání - čili nemůže to samozřejmě dělat každý. Já sám jsem tímto prošel, takže vím o čem mluvím. a ty věci co jsou v tomto článku jsou samozřejmě jak už to u kritiky bývá velice zkreslené.
  Většina lidí si totiž myslí, že s investicí 1000 Kč budou za rok milionáři.
  Samozřejmě, že je pohodlnější sedět doma na prdeli a nadávat na ty úspěšné. Místo těch keců využijte čas pro práci protože kecat umí každej blbec.
 • 4. 6. 2009 18:05

  badboy (neregistrovaný) 89.190.52.---
  Vážený pane, je vidět že jste zřejmě distributor. Herbalife je jasný podvod !!! Investoval jsem do toho podniku 50.000 Kč a myslíte že jsem pro zisk nic neudělal??? Platil jsem si reklamu, internetové stránky, oblboval jsem i své známé a kvůli takovým jako jste vy, se mnou ted polovina mých známých nemluví !!! Vy jste lhář !!! mluvím o tom z vlastní zkušenosti s firmou Herbalife, tak nebykládejte, že o tom nic nevím. Podvodníku !!!!!