Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku OBS - kvalitní způsob práce nebo dobře provozované letadlo? od standa - Stejně pracují i tzv. úspěšné a seriozní firmy,...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 19. 5. 2005 10:06

  standa (neregistrovaný)
  Stejně pracují i tzv. úspěšné a seriozní firmy, např. Seznam.cz a jejich "tým marketingových poradců". Je to úplně stejné, práce na živnostenský list, nikoliv však volná spolupráce ale hiearchie různách unit manažerů, kteří mají finanční podíl z každé ovečky, kterou marketingový poradce uloví, systém školení, kde poradce učí hlavně jak zákazníka obelhat aby zaplatil co nejvíce za reklamu a utvrzují ve víře, že je členem velké privilegované rodiny "Seznamáků" v čele s otcem zakladatelem Ivo Lukačovičem ( Tak je to opravdu psáno v dokumektu pro školení marketingových poradců - OTEC ZAKLADATEL)Pokud ale onemocníte a nesplníte měsíční plán financí vyždímaných od důvěřivých klientů, odkopnou vás.
 • 19. 5. 2005 10:13

  Onřej Novák (neregistrovaný)
  No oni vás můžou odkopnout i pokud nejste obchodní zástupce, ale vysoce postavený programátor. Internetem nedávno proběhla tato historka:

  Jeden den fotka zaměstnanců na blogu a informace, že zaměstnávají pouze špičkové programátory spolu s vychvalováním konkrétních lidí.

  Druhý den jeden z nich běží z firmy s krabicí s osobními věcmi v ruce, balení kontroloval člověk z ochranky, aby si náhodou dotyčný neodnesl nic navíc.
 • 19. 5. 2005 13:54

  Abraxis (neregistrovaný)
  Nemas nejake blizsi info?