Hlavní navigace

Moderátorem roku tým Ranní show Evropy 2, nejpopulárnější ženou je Lucie Výborná

Lukáš Polák

UVNITŘ FOTO Po loňském velice překvapivém vítězství Jiřího Pomeje v anketě Moderátor roku tentokrát toto ocenění opět putuje do mediálního domu Lagardère. Cenu získavá hned trojice hlasů.

Doba čtení: 2 minuty

Druhý ročník ankety Moderátor roku zná svého vítěze. V tomto případě jde skutečně o číslo množné a nikoliv jednotné. Ocenění získala hned trojice, a to Leoš Mareš, Patrik Hezucký a Lucie Šilhánová. V anketě totiž zvítězil tým Ranní show Evropy 2. Nejpopulárnějším ženským hlasem je Lucie VýbornáČeského rozhlasu 1 – Radiožurnálu. Anketu, která se dočkala letos teprve svého druhého ročníku, pořádá Asociace rozhlasových organizací. Další místa v kategorii mužů obsadili Ruda z Ostravy, vlastním jménem Michal Kavalčík, a Pavel Kudrna.

Tým Ranní show Evropy 2 si přebírá cenu za první místo v anketě Moderátor roku.
Autor: Český rozhlas

Tým Ranní show Evropy 2 si přebírá cenu za první místo v anketě Moderátor roku.

MINULÝ ROČNÍK: Lucie Výborná a Jiří Pomeje jsou Moderátory roku 2011 v českých rádiích

Michel Fleischmann, prezident společnosti Lagardère Active Česká republika, která je provozovatelem vítězné Evropy 2, komentoval výsledky slovy: Moderátor v rádiu je něco zcela zvláštního, říká já a mluví za všechny a ke každému úplně individuálně, protože každý ho slyší ve své mysli, chce-li, ať je kdekoli, třeba ve vaně. A protože na začátku bylo slovo, tak moderátor tvoří svět. Není to divné? A to ho za to platíme. Do ankety přišlo celkem několik desítek tisíc hlasů, jejich přesný počet ale v tiskové zprávě upřesněn nebyl.

Lucie Výborná si přebírá cenu pro nejoblíbenější ženský hlas v českém éteru.
Autor: Český rozhlas

Lucie Výborná si přebírá cenu pro nejoblíbenější ženský hlas v českém éteru.

ČTĚTE TAKÉ: Česká rádia opět hledají nejlepšího moderátora. Pomeje letos nebyl nominován

Jsem moc rád, že je tato soutěž na světě – jde o jakousi oslavu rozhlasu a rádií vůbec. Žádné moderní technologie, internety, facebooky totiž nemůžou nahradit to nejdůležitější, co nabízí právě rozhlas, a to intimitu lidského hlasu. V tomto je role rozhlasu v přetechnizovaném světě zcela nezastupitelná. Do budoucna proto přeji našemu rozhlasu a  všem rádiím víc a víc posluchačů a více soutěží jako je tato, doplnil Fleischmanna generální ředitel Českého rozhlasu Peter Duhan.

Našli jste v článku chybu?