Hlavní navigace

Moderátorem roku tým Ranní show Evropy 2, nejpopulárnější ženou je Lucie Výborná

31. 10. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ FOTO Po loňském velice překvapivém vítězství Jiřího Pomeje v anketě Moderátor roku tentokrát toto ocenění opět putuje do mediálního domu Lagardère. Cenu získavá hned trojice hlasů.

Druhý ročník ankety Moderátor roku zná svého vítěze. V tomto případě jde skutečně o číslo množné a nikoliv jednotné. Ocenění získala hned trojice, a to Leoš Mareš, Patrik Hezucký a Lucie Šilhánová. V anketě totiž zvítězil tým Ranní show Evropy 2. Nejpopulárnějším ženským hlasem je Lucie VýbornáČeského rozhlasu 1 – Radiožurnálu. Anketu, která se dočkala letos teprve svého druhého ročníku, pořádá Asociace rozhlasových organizací. Další místa v kategorii mužů obsadili Ruda z Ostravy, vlastním jménem Michal Kavalčík, a Pavel Kudrna.

Tým Ranní show Evropy 2 si přebírá cenu za první místo v anketě Moderátor roku.
Autor: Český rozhlas

Tým Ranní show Evropy 2 si přebírá cenu za první místo v anketě Moderátor roku.

MINULÝ ROČNÍK: Lucie Výborná a Jiří Pomeje jsou Moderátory roku 2011 v českých rádiích

Michel Fleischmann, prezident společnosti Lagardère Active Česká republika, která je provozovatelem vítězné Evropy 2, komentoval výsledky slovy: Moderátor v rádiu je něco zcela zvláštního, říká já a mluví za všechny a ke každému úplně individuálně, protože každý ho slyší ve své mysli, chce-li, ať je kdekoli, třeba ve vaně. A protože na začátku bylo slovo, tak moderátor tvoří svět. Není to divné? A to ho za to platíme. Do ankety přišlo celkem několik desítek tisíc hlasů, jejich přesný počet ale v tiskové zprávě upřesněn nebyl.

BRAND

Lucie Výborná si přebírá cenu pro nejoblíbenější ženský hlas v českém éteru.
Autor: Český rozhlas

Lucie Výborná si přebírá cenu pro nejoblíbenější ženský hlas v českém éteru.

ČTĚTE TAKÉ: Česká rádia opět hledají nejlepšího moderátora. Pomeje letos nebyl nominován

Jsem moc rád, že je tato soutěž na světě – jde o jakousi oslavu rozhlasu a rádií vůbec. Žádné moderní technologie, internety, facebooky totiž nemůžou nahradit to nejdůležitější, co nabízí právě rozhlas, a to intimitu lidského hlasu. V tomto je role rozhlasu v přetechnizovaném světě zcela nezastupitelná. Do budoucna proto přeji našemu rozhlasu a  všem rádiím víc a víc posluchačů a více soutěží jako je tato, doplnil Fleischmanna generální ředitel Českého rozhlasu Peter Duhan.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).