Hlavní navigace

Óčko bude dostupné také v mobilních telefonech se systémem Windows 7

12. 12. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
12. 12. 2011

Mobilní telefony využívající operační systémem Windows 7 budou do budoucna obsahovat také živé vysílání a archiv hudební televize Óčko. Po zařízeních s Androidem od Googlu, Symbianem a produktech značky Samsung (včetně televizorů) tak bude tento program dostupný na další platformě. Óčko podle jeho zástupců v současné době sleduje mobilně přes tři tisíce unikátních diváků denně.

BRANDstorming tip2

ČTĚTE TAKÉ: Óčko pod novým majitelem? Mohlo by využít zázemí MCM i Evropy 2

Úspěch v chytrých telefonech je pro nás velkou výzvou být leaderem nejen ve sledovanosti, ale také v dalším vývoji, uvedl při této příležitosti technický ředitel stanice Lukáš Hnilička. Televize by neměla být ale dostupná pouze v mobilních telefonech s operačním systémem Windows, ale i na herních konzolích. Díky této spolupráci se Óčku otvírají i nové možnosti mít, jako první hudební televize, svou aplikaci s živým vysíláním na konzolích Xbox připojených k internetu, potvrdil Hnilička. Nejpopulárnější je aplikace u majitelů iPhonů. Zde byla stažena již 75 tisíc krát.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).