Hlavní navigace

Óčko bude mít vlastního virtuálního mobilního operátora a e-shop

20. 8. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Mediální dům Mafra v současnosti provozuje tři hudební kanály Óčko, do mimo-televizních aktivit se ale prozatím nepouštěl. V e-shopu by mohl nabídnout například oblečení celebrit.

Vlastního virtuálního mobilního operátora a internetový obchod chce spustit v dohledné době hudební televize Óčko. V rozhovoru pro server Mediář.cz to uvedl generální ředitel stanice Štěpán Wolde. Oba produkty by pak podle jeho slov fungovali jako „komunikační spojovníky“ mezi novými službami a lidmi, kteří se o Óčko zajímají. Operátor, kterého šéf televize označil například jako Óčko Mobil.cz, by ještě více rozšířil stávající nabídku Mobilu.cz, například o výhodná data. Óčko by nebylo prvním českým médiem nabízejícím takovýto produkt. Ke stejné strategii už přistoupilo vydavatelství Ringier Axel Springer CZ s Bleskmobilem.

CIF23

NEPŘEHLÉDNĚTE: Óčko rok po návratu do multiplexu 3: dvojnásobný podíl a nejmladší publikum

E-shop by podle vyjádření Štěpána Woldeho pro server Mediář.cz fungoval na podobném modelu. Bylo by na něm možné sehnat produkty, které se objevily ve vysílání Óčka. Řeč je pochopitelně o videoklipech a idolech náctiletých, například zpěvákovi Justinu Bieberovi. Zjednodušeně řečeno, Justin Bieber vydal nový klip, je v něm nějak oblečený a my po týden, dva tři nabídneme kolekci tím inspirovanou. Tím je „výloha“ obchodu hotová a pak zbývá to ve vysílání odmarketovat, zpropagovat, uvedl mimo jiné Wolde. Do rodiny Óčka v současné době patří tři stanice, kromě hlavního kanálu i Óčko Gold a nově Óčko Expres.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).