Hlavní navigace

Óčko chystá hudební soutěž pro neznámé kapely

6. 8. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
6. 8. 2008

Hudební televize Óčko chystá už na letošní říjen novou soutěž pro neznámé „garážové“ kapely. Nepůjde však o obdobu pořadů jako je X Factor, SuperStar apod. Soutěže se budou moci zúčastnit skupiny, které mají tři a více členů. První kolo by mělo probíhat především v menších klubech, finále by se pak nastěhovalo pravděpodobně do některé ze sportovních hal a vysílalo by se v přímém přenosu. Do soutěže, která zatím má pouze pracovní název a vedení televize ho nechce prozrazovat, bude vybráno 25 skupin.

V každém kole se budou volit dva vítězové. Jednoho vybere odborná porota, druhého postupujícího pak diváci pomocí SMS hlasování. Co se týká složení komise, tak v ní budou lidé z hudební televize Óčko, přítomen bude asi i moderátor Pavel Anděl, kterého znají diváci z obrazovek České televize, člověk z rozhlasové stanice Kiss, ta bude soutěž promovat po celé republice, a pravděpodobně některý z hudebních publicistů. Pro vítěze zajistí Óčko rotace jejich singlu v rozhlase i televizi. Partnerem soutěže je ČT, a proto bude také součástí odborné poroty Pavel Anděl, v jehož pořadu bude také projekt prezentován.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).