Hlavní navigace

Óčko Expres je možné sledovat i na chytrých mobilech a tabletech

16. 8. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Provozovatel stanice jedná také o zařazení programu se společností UPC Česká republika, operátor Telefónica Czech Republic pro jeho vysílání zatím nemá v rámci O2TV volnou kapacitu.

Nejen prostřednictvím klasického televizního vysílání na území PrahyPlzně a na internetu je možné sledovat novou hudební televizi Óčko Expres, která včera spustila svou distribuci. Provozovatel stanice připravil ve spolupráci se svými partnery také aplikace pro chytrá přenosná zařízení, tedy mobilní telefony a tablety. Už 13. srpna se na iTunes, tedy v internetovém obchodu společnosti Apple, objevila aplikace ÓĆKO Expres. Program je dostupný zdarma, má velikost necelých 4,5 MB a je doporučen pro cílovou skupinu 12+.

CIF23

K TÉMATU: Startuje Óčko Expres, první úzce specializovaný kanál Óčka v HD kvalitě

Včera, kdy Óčko Expres odstartovala, se stejnojmenná aplikace objevila i v Google Play, tedy internetovém obchodě pro mobilní zařízení s operačním systém Android. Program má velikost 634 kB a pro jeho používání je nutný Android verze 2.3 a vyšší. V obou případech, tedy jak na iTunes tak i na Google Play, je jako vývojář uvedena společnost Mediawork Group. Ta už pro Mafru připravila i aplikace klasického Óčka a tematického Óčka Gold. O zařazení Óčka Expres do nabídek operátorů UPC Česká republikaO2TV se vedou jednání.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).