Hlavní navigace

Óčko Expres je možné sledovat i na chytrých mobilech a tabletech

Lukáš Polák

Provozovatel stanice jedná také o zařazení programu se společností UPC Česká republika, operátor Telefónica Czech Republic pro jeho vysílání zatím nemá v rámci O2TV volnou kapacitu.

Doba čtení: 1 minuta

Nejen prostřednictvím klasického televizního vysílání na území PrahyPlzně a na internetu je možné sledovat novou hudební televizi Óčko Expres, která včera spustila svou distribuci. Provozovatel stanice připravil ve spolupráci se svými partnery také aplikace pro chytrá přenosná zařízení, tedy mobilní telefony a tablety. Už 13. srpna se na iTunes, tedy v internetovém obchodu společnosti Apple, objevila aplikace ÓĆKO Expres. Program je dostupný zdarma, má velikost necelých 4,5 MB a je doporučen pro cílovou skupinu 12+.

K TÉMATU: Startuje Óčko Expres, první úzce specializovaný kanál Óčka v HD kvalitě

Včera, kdy Óčko Expres odstartovala, se stejnojmenná aplikace objevila i v Google Play, tedy internetovém obchodě pro mobilní zařízení s operačním systém Android. Program má velikost 634 kB a pro jeho používání je nutný Android verze 2.3 a vyšší. V obou případech, tedy jak na iTunes tak i na Google Play, je jako vývojář uvedena společnost Mediawork Group. Ta už pro Mafru připravila i aplikace klasického Óčka a tematického Óčka Gold. O zařazení Óčka Expres do nabídek operátorů UPC Česká republikaO2TV se vedou jednání.

Našli jste v článku chybu?