Hlavní navigace

Óčko nabídne od března New Look, vlastní obdobu pořadu Vypadáš skvěle

Lukáš Polák

UVNITŘ GALERIE – „Tento projekt mne oslovil, protože v současné době něco podobného u nás chybí. Několik dílů je už natočených a věřím, že se budou líbit,“ uvedla jeho moderátorka.

Doba čtení: 1 minuta

S programovou novinkou New Look, kterou by bylo možné označit jako inovovanou podobu kdysi populárního pořadu Vypadáš skvěle, jíž provázel na obrazovce České televize moderátor Petr Lesák, přichází hudební a lifestylový kanál Óčko. Od 3. března, každé pondělí ve 21:45, se budou moci setkávat s novým formátem New Look (v češtině doslova Nový vzhled). První série pořadu bude mít osmnáct dílů a jeho motto zní: „Najděte společně s námi své nová já." Reprízy formátu New Look si budou moci diváci, respektive zejména divačky, pustit v sobotu v 15:00.

ČTĚTE TAKÉ: Óčko bude skrze vlastní agenturu pořádat koncerty a společenské akce

Tento projekt mne oslovil, protože v současné době něco podobného u nás chybí. Několik dílů je už natočených a věřím, že se divákům budou líbit. Snažíme se dělat pořad zábavně, uvolněnou formou, tak aby si diváci těšili a samozřejmě se u nás i inspirovali, uvedla Tereza Seidlová, která byla vybrána do role moderátorky. Tereza je přesně ten člověk, který celému pořadu dodá nadhled, vtip a díky ní se budou u televize lidé dobře bavit, doplnil jeho dramaturg Jan Čtvrtečka. O proměny se bude starat tým zkušených stylistů včele s Janem Kořínkem a doplní ho mimo jiné vizážistka Klaudie Havlová.

Našli jste v článku chybu?