Hlavní navigace

Óčko nečekaně zrušilo svoje výroční hudební ceny. Přesný důvod tají

Lukáš Polák

Manažerka stanice Kristýna Štíhelová serveru DigiZone.cz sdělila, že hudebních cen už je na českém trhu celá řada a vedení Óčka už se v nich tudíž rozhodlo nepokračovat.

Doba čtení: 1 minuta

Hudební kanál Óčko, který je volně šířen na satelitu Astra 3B a také prostřednictvím pozemního digitálního vysílání, přerušil tradici svých výročních cen, jež uděloval převážně mladým umělcům v několika kategoriích, mj. Zpěvák roku, Zpěvačka roku nebo Skupina roku . Televize to dnes oznámila prostřednictvím stručněho tiskového vyjádření. Vedení stanice se rozhodlo, že letos poprvé v desetileté historii Óčka ceny předávat nebude, uvedla marketingová manažerka televize Kristýna Štíhelová.

WT100 tip v článku Černý

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nova vystoupila z Asociace televizních organizací. Novými členy Óčko a Atmedia

Oficiální vyjádření generálního ředitele programu Štěpána Woldeho se serveru DigiZone.cz nepodařilo získat, nezvedal telefon. Štíhelová byla dotazem naší redakce na přesný důvod nekonání hudebních cen, které patřily mezi jednu z nejvýznamnějších událostí této televize za celý rok, viditelně zaskočená. Jelikož už je hudebních cen hodně, letos jsme se rozhodli je neudělit, uvedla. Na otázku, zdali je možné v budoucnu nad obnovením této tradice uvažovat, odpověděla: Zatím o tom neuvažujeme.

Našli jste v článku chybu?