Hlavní navigace

Óčko nečekaně zrušilo svoje výroční hudební ceny. Přesný důvod tají

31. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Manažerka stanice Kristýna Štíhelová serveru DigiZone.cz sdělila, že hudebních cen už je na českém trhu celá řada a vedení Óčka už se v nich tudíž rozhodlo nepokračovat.

Hudební kanál Óčko, který je volně šířen na satelitu Astra 3B a také prostřednictvím pozemního digitálního vysílání, přerušil tradici svých výročních cen, jež uděloval převážně mladým umělcům v několika kategoriích, mj. Zpěvák roku, Zpěvačka roku nebo Skupina roku . Televize to dnes oznámila prostřednictvím stručněho tiskového vyjádření. Vedení stanice se rozhodlo, že letos poprvé v desetileté historii Óčka ceny předávat nebude, uvedla marketingová manažerka televize Kristýna Štíhelová.

MMF24

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nova vystoupila z Asociace televizních organizací. Novými členy Óčko a Atmedia

Oficiální vyjádření generálního ředitele programu Štěpána Woldeho se serveru DigiZone.cz nepodařilo získat, nezvedal telefon. Štíhelová byla dotazem naší redakce na přesný důvod nekonání hudebních cen, které patřily mezi jednu z nejvýznamnějších událostí této televize za celý rok, viditelně zaskočená. Jelikož už je hudebních cen hodně, letos jsme se rozhodli je neudělit, uvedla. Na otázku, zdali je možné v budoucnu nad obnovením této tradice uvažovat, odpověděla: Zatím o tom neuvažujeme.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).