Hlavní navigace

Óčko shání nové moderátory. Ve vysílání vyhlásilo konkurz

14. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
14. 5. 2010

Konkurz na nové moderátory vyhlásila ve svém vysílání začátkem tohoto měsíce hudební televize Óčko. Ten se bude konat 21. května přímo v sídle tohoto kanálu, v ulici Vrchlického 29, autobusová nebo tramvajová zastávka Klamovka. Podmínkou pro účast v konkurzu je věk od osmnácti do třiceti let, moderátorská praxe v rádiu nebo televizi a dobrá znalost anglického jazyka.

Zájemce o práci v této hudební televizi z portfolia společnosti MAFRA media by se měl také dobře orientovat v české i zahraniční hudební scéně. Konkurz se koná od 9 do 17 hodin, registrace začíná hodinu před ním na témže místě. Nutností je také dorazit s vlastním životopisem a aktuální fotografií. Děláme si svoje zásoby. Máme databázi lidí, které si natočíme, dáme na DVD, a pak po nich můžeme v případě potřeby sáhnout. Nikdo konkrétní v tuto chvíli neodchází, řekl DigiZone.cz generální ředitel stanice Jiří Balvín.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.