Hlavní navigace

Óčko spustí aplikaci pro chytré telefony a televizory od Samsungu

25. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
25. 5. 2011

Hudební televizi Óčko bude možné sledovat i na chytrých mobilních telefonech od Samsungu a na televizorech téže firmy s funkcí Smart TV. Po úspěšném ročním fungování streamu pro iPhony, který si stáhlo více jak 43 000 majitelů iPhonů, nyní spouští aplikaci také pro ostatní „chytré“ telefony – iPhone, Android nebo Symbian a televize Samsung Smart TV, sdělila marketingová manažerka stanice Kristýna Štíhelová. Služba bude k dispozici od 1. června.

K TÉMATU: Óčko spouští on-line vysílání pro telefony iPhone

MMF24

Majitelé chytrých telefonů a Smart TV od Samsungu budou moci sledovat živé vysílání Óčka zdarma. Velkých změn se dočkal grafický vzhled aplikací, který je nyní na všech zařízeních stejný, dodala Štíhelová. Aplikace pro operační systémy Android bude do poloviny června exkluzivně dostupná pouze pro Samsung Apps. Poté bude volně k dispozici pro všechny ostatní telefony, slibuje manažerka Óčka.

K dispozici bude šest druhů kvality dle rychlosti internetu, elektronický program a v budoucnu i video archív doplněný o redakční obsah webu www.ocko.tv, říká šéf techniky Óčka Lukáš Hnilička a dodává: Na základě úspěchu aplikace pro iPhone v cílové skupině Óčka, předpokládáme, že bychom mohli v budoucnu dosáhnout výrazně vyššího počtu uživatelů, než má Česká televize se streamem do aplikací ČT 24 a ČT 4 Sport. Bude to takový souboj Davida s Goliášem, ale jsem přesvědčen, že nová média ve spojení s naším typem televize jsou pro diváky mnohem zajímavější.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).