Hlavní navigace

Óčko ukáže divákům jejich fotku přímo ve vysílání. Stačí ji nahrát na Rajče.net

12. 3. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

12. 3. 2012

UVNITŘ VIDEO Chcete, aby se vaše libovolná fotka (pochopitelně bez erotického nebo nevhodného obsahu) objevila ve vysílání hudební televize Óčko? Pak ji stačí nahrát na www.rajce.net/oc­ko a čekat, kdy se objeví na obrazovce. Óčko tuto novinku zavedlo minulý týden jako součást programového schématu, které se objevuje pro orientaci diváků ve vysílání mezi jednotlivými pořady.

NMKT21_tip EARLY

ČTĚTE TAKÉ: Michel Fleischmann: Mafra chtěla za Óčko víc, než jsme byli ochotni dát

Možnost ukázky fotek je dalším způsobem komunikace s diváky. Zobrazení programového schématu ve vysílání Óčka nyní probíhá formou promítnutí na televizoru neznámé značky. Může se jednat o Samsung. Právě v televizorech tohoto jihokorejského výrobce má stanice svůj stream dostupný. Upraveny byly v souvislosti s touto novinkou také self promo spoty s logem Óčka, které se nyní objevuje na tabletech. Výraznější úprava grafiky je plánovaná na začátek května, kdy má televize spustit nové a podle jejich zástupců revoluční webové stránky.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.