Hlavní navigace

Óčko zavedlo ve vysílání novinku. Informuje o následující skladbě

2. 5. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Z vysílání hudební televize Óčko se nyní diváci nově dozvědí, která skladba ve vysílání zazní po aktuálně hraném songu. Podobný prvek ve svém vysílání používají například už stanice MTV.

Drobné změny v programu se dočkala hudební televize Óčko. Nově se diváci dozvědí, která skladba bude následovat po aktuálně hraném songu. Informaci stanice umístila do levého horního rohu formou informační lišty a má například podobu: Next: Mista – Never Hide. Stejným způsobem je na tuto pozici také umístěna informace o aktuálním vysílaném pořadu. Tyto dva prvky se tedy od sebe oddělily. Doposud byly vysílány pospolu. Na novinku server DigiZone.cz upozornili jeho čtenáři.

MM socky3

K TÉMATU: Štěpán Wolde: Pokud Óčko zůstane v DVB-T, chceme vysílat celoplošně

Drobná novinka, kterou Óčko zavedlo, však není nijak originální. Používají ji například stanice z rodiny MTV, a to jak tematické kanály, tak její lokální verze (včetně té česko-slovenské). Tento prvek ve vysílání je také používán některými britskými hudební programy, které diváci znají v nekódované podobě ze satelitní pozice 28,5/28,2 stupně východně. Jde konkrétně například o stanice The Vault nebo Chart Show TV. Upravenou podobu mají nyní u Óčka i samotné názvy pořadů, které byly doplněné o symbol Play.

Óčko nově ve svém vysílání informuje o songu, který bude v programu následovat.
Autor: vysílání TV Óčko

Óčko nově ve svém vysílání informuje o songu, který bude v programu následovat.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.