Hlavní navigace

Od soboty nabídne Prima Comedy Central maraton poslední řady South Parku

Jan Brychta

Stanice Prima Comedy Central oslavila nedávno rok na českém trhu a pro diváky, které už nebaví Popelka nebo Mrazík, má připravený vánoční dárek ve formě maratonu nejnovější dvacáté série seriálu South Park.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Seriál Městečko South Park představil letos na podzim ve Spojených státech jubilejní dvacátou sérii. Čeští fanoušci ale nemuseli zoufat, protože všechny premiérové díly byly během jednoho týdne nadabovány a vypuštěny na Primě Comedy Central.

PSALI JSME: Jak se natáčí dabing seriálu South Park? Podívejte se do zákulisí studia S Pro Alfa

Wt100_Právo_témata

Poslední epizoda série s názvem Konec příběhů na pokračování, jak je známe už stanice odvysílala a fanoušci mohou svůj stesk zahnat zopakováním předchozích epizod ve formě maratonu. V sobotu ve 22 hodin čeká diváky prvních pět dílů dvacáté série, která bude pokračovat v neděli ve stejný čas dalšími díly. Celý program maratonu je k dispozici na webu stanice.

Tvůrci Matt Stone a Trey Parker si v poslední sérii vzali na paškál americké prezidentské volby, anonymitu na internetu a genderovou korektnost. Na e-nástěnce Základní školy v South Parku se objevily nechutné vzkazy od internetového trolla jménem LovecCour42. Pan Garrison byl zvolen prezidentem, i když vlastně nechtěl a změnil image ve stylu blonďaté patky. No a kluci v čele s Buttersem se přestali stydět za to, že jsou kluci v protestní akci s názvem Péra Ven! Cartman si v nejnovější sérii dokonce našel holku a zaláskoval se až tak moc, že se z něj stal vizionář.