Hlavní navigace

Od soboty zavádí Prima večerní zpravodajskou hodinu i o víkendu

28. 12. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
28. 12. 2010

Bez sitcomu Přátelé, zato se zpravodajskou hodinou mezi 18:55 a 20:00 hod. jako ve všední dny bude od této soboty každý víkend televize Prima. Druhá nejsledovanější televize v zemi zároveň ruší samostatné sportovní zprávy a místo nich zavádí novou publicistickou relaci Krimi Plus, která navazuje na úspěšné Krimi zprávy. Ke změnám dochází i na postech moderátorů, upozorňuje mluvčí Primy Jana Kocová.

K TÉMATU: Světlana Zárubová-Witowská končí jako moderátorka Zpráv TV Prima

Hned na Nový rok se v hlavní zpravodajské relaci Zprávy TV Prima od 18:55 představí nová moderátorka Sandra Parmová, která přichází z ekonomické redakce zpravodajského kanálu ČT 24. Po boku Romana Fojty nahradí Světlanou Witowskou (dříve Zárubovou), která Primu požádala o snížení úvazku. Na Zprávy TV Prima navážou Krimi zprávy. Krimi zprávy diváky jednoznačně zaujaly, a proto Televize Prima připravila pro televizní diváky novinku – pořad Krimi plus, vysvětluje Kocová.

ČTĚTE TAKÉ: Prima od ledna nasadí místo sportovních zpráv magazín Krimi plus

Reportéři Krimi zpráv se v novém magazínu budou obracet na experty, s nimiž budou do hloubky rozebírat kriminální případy každého dne. Pořady Krimi zprávy i Krimi plus budou diváky i dále provázet Barbora Kozáková a Patrik Kaizr, dodává mluvčí Primy. Zpravodajskou hodinu na Primě uzavřou tradiční VIP zprávy, jejichž moderátorský tým posílí Barbora Niničová. Také s ní se budou moci diváci poprvé setkat již na Nový rok.

Cloud23

NAPSALI JSME: Zpravodajská hodina Primy i o víkendu, televize zruší redakci sportu

Konec samostatných sportovních zpráv se odrazí také v redakci zpravodajství Primy. Televize ruší ke konci roku celou redakci sportu a sportovní zprávy přidá do hlavních Zpráv TV Prima. Souvisí to také s rozhodnutím Primy nenakupovat nadále práva pro sportovní přenosy, které dosud běžely na programu Prima Cool, a s větším zaměřením hlavního programu Primy na ženy a rodinu.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).