Hlavní navigace

Odpověď na SMS od údajné obdivovatelky vás může přijít draho

24. 10. 2011
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Podvodníci vymysleli další fígl, jak z lidí vylákat peníze. Posílají na mobilní telefony esemesky z prémiového čísla, které se na první pohled vypadají jako jako osobní a vyzývají k odpovědi. Pokud odpovíte vyjde vás jedna odpovědní esemeska na 50 Kč. Neodpovít-lie na první SMS zprávu, podvodníci z vás zkusí odpověď vymánit pod různými záminkami ještě několikrát. Telefonní číslo, ze kterého zprávy chodí provozuje společnost Dimoco, která podle všeho provozuje erotické chaty a seznamky. Podle…

Podvodníci vymysleli další fígl, jak z lidí vylákat peníze. Posílají na mobilní telefony esemesky z prémiového čísla, které se na první pohled vypadají jako jako osobní a vyzývají k odpovědi. Pokud odpovíte vyjde vás jedna odpovědní esemeska na 50 Kč.

Neodpovít-lie na první SMS zprávu, podvodníci z vás zkusí odpověď vymánit pod různými záminkami ještě několikrát. Telefonní číslo, ze kterého zprávy chodí provozuje společnost Dimoco, která podle všeho provozuje erotické chaty a seznamky. Podle jejího vyjádření však firma zajišťuje pouze technickou stránku přenosu služeb. Více se o tématu dozvíte v článku na našem sesterském serveru Podnikatel.cz.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).