Hlavní navigace

Odsouzené III nabídne Barrandov s tříměsíčním zpožděním

25. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
25. 11. 2010

S tříměsíčním zpožděním oproti premiéře na slovenské televizi JOJ se na tuzemské TV Barrandov objeví třetí série seriálu Odsouzené. Z programových plánů digitálního plnoformátového kanálu vyplývá, že nové díly budou nasazeny od 5. ledna 2011 ve 21:55. Prvních šest epizod však už mohou zájemci shlédnout teď, a to právě na webu slovenské JOJ ve Videoarchivu.

BRAND

ČTĚTE TAKÉ: Barrandov nabídne místo silvestrovských estrád české filmy

Na JOJce si seriál odbyl premiéru prvního dílu již 21. září. Třetí řada Odsouzených je zároveň sérií poslední. Na Evu Kollárovou se konečně usměje štěstí, potvrdí se, že drogy ve vězení měla pod palcem Grófka. Atmosféra ve věznici nebezpečně houstne, tichá válka mezi Grófkou a Malecovou vyostří, když na místo nemocného ředitele Bílka nastoupí kapitán. Tomu se situace vymkne z rukou a poté, co Malecová obviní Grófku z vraždy Maďarky, Gigi ve zkratovém jednání zajme rukojmí a nechtěně do toho zaplete i Evu, láká Barrandov na třetí sérii v programových plánech. V hlavních rolích diváci opět uvidí Zuzanu Mauréry, Hanu Gregorovou nebo Pavla Kříže.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).